JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Akce

Výstava Jiřího Wintera-Neprakty!

Milí přátelé,

srdečně vás zvu na zahájení výstavy v Kladrubech ( jsou to Kladruby v Západních Čechách, nikoliv Kladruby nad Labem ).

Pohraničí stíhalo jedno neštěstí za druhým. Nacisté, vysídlení, komunisté, nové osídlení.....snad strašidla Jiřího Wintera pomohou přinést do těchto stále krásných míst nový život.

Nepraktova strašidla jsou zajímavá tám, že vypadají vesměs sympaticky a často lidštěji, než živí lidé. Bylo tomu tak proto, že Jiří měl k místům, která obvykle nazýváme zásvětím, přátelsky důvěrný vztah ? Nebo věděl, že na rozdíl od živých lidí nám strašidla neublíží ?  Kdo ví.....
Přijďte se osobně přesvědčit. 

Soutěž o Kuchařku z románu s vůní kávy a špetkou skořice

U příležitosti vydání zmíněné knihy Lenky Požárové vyhlašujeme soutěž o tuto zajímavou kuchařku z nakladatelství Motto.Soutěžní otázka zní : Jak se jmenovala hlavní hrdinka románu, který byl inspirací pro recepty, které najdete v Kuchařce z románu s vůní kávy a špetkou skořice?(správnou odpověď můžete dohledat na www.albatrosmedia.cz)
Odpověď posílejte pod heslem "kuchařka" na babybook@babybook.cz. Tři výherce vyhlásíme 10.listopadu.  

Soutěž o plyšáka Puffyho a knihu Pufík z Pohádkové Lhoty

Hezký první prázdninový den všem, vyhlašujeme soutěž: Hrajeme o balíček - plyšáka Puffyho od Jirasgames a knihu Pufík z Pohádkové Lhoty od nakladatelství Albatros. 
Soutěžní otázky: 
1) Díky aplikaci „Pufik"ve vašem mobilním telefonu obrázky v knize:
a) zmizí
b) změní barvu
c) ožijí (Nápověda na www.albatrosmedia.cz)

2) Kolik pohádek z knihy Pufík z Pohádkové Lhoty umí plyšák Puffy povyprávět?
a) 0, neumí mluvit
b) 3 
c) všech 5 (Nápověda na www.jirasgames.com

Správné odpovědi na obě otázky posílejte na babybook@babybook.cz, soutěž trvá do 15. července, poté vylosujeme dva výherce, kteří obdrží výše zmíněný balíček.

Společnost SPAR ČOS vyhlásila soutěž o zájezd do Jižní Ameriky a prohlídky ZOO Praha

Do českých kin vstoupil druhý díl oblíbeného animovaného filmu RIO 2. Společnost SPAR ČOS, zaměřující se na podporu a zpříjemnění nákupu především rodinám s dětmi, neváhala a propojila svoje aktivity právě s RIO 2. Nyní SPAR ČOS představuje dvě soutěže. Mateřské školky a školy se mohou zúčastnit výtvarné soutěže „Objevujte Brazílii". Rodiny s dětmi zase mají možnost zkusit štěstí ve sběratelské soutěži čárových kódů z balíčků sběratelských kartiček RIO 2. Společnost SPAR ČOS výherce obou soutěží odmění atraktivními cenami.

    „Propojení s animovaným filmem RIO 2 je pro nás velkým potěšením. Je určen těm, kteří jsou pro nás prioritou, rodinám s dětmi," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Po dojednání spolupráce s RIO 2 jsme se rozhodli toto propojení maximálně využít a připravit pro naše zákazníky co nejvíce zábavy. Kromě věrnostního programu a vytvoření Amazonského světa v našich prodejnách SPAR jsme připravili pro děti z mateřských školek a prvního stupně základních škol výtvarnou soutěž a pro rodiny s dětmi soutěž sběratelskou," dodává Karl Bumberger.  

Výtvarná soutěž pro mateřské školky a školy
Výtvarná soutěž „Objevujte Brazílii" potrvá do 20. května 2014. Jejím cílem je vytvořit co nejhezčí a nejnápaditější libovolné výtvarné dílo na téma RIO 2 - Objevujte Brazílii. Hlavní cenou pro školáky je adopce zvířete z pavilonu Amazonie ZOO Praha v hodnotě 20 000,- Kč a možnost strávit zde celý den prohlídkou pavilonů, zákulisí ZOO či krmením zvířat. Deset vylosovaných tříd obdrží vstupenky do ZOO pro celou třídu (max. 30 žáků ve třídě). Děti z mateřských škol vyhrají pro svoji třídu dětské odpoledne s návštěvou postaviček z filmu RIO 2. Celým odpoledním programem budou děti provedeny hosteskami, které si s nimi budou hrát, zorganizují focení s papoušky, miniškoličku samby a rozdají dárečky.    

Soutěž pro rodiny
Rozhodne-li se zákazník získat zájezd do Jižní Ameriky v hodnotě 100 000,- Kč, může zapojit sebe nebo celou rodinu do soutěže společnosti SPAR ČOS. Stačí nakupovat v hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR a sbírat balíčky sběratelských kartiček RIO 2 a jejich čárové kódy. Čím více čárových kódů, tím větší šance na výhru. Šťastlivec, který zašle nejvíce čárových kódů na adresu společnosti SPAR ČOS, se může těšit s celou svojí rodinou na krásy Jižní Ameriky. Dalších deset soutěžících s nejvyšším počtem kódů získá rodinné permanentky do pražské ZOO. Ti, kteří se umístí na 12. - 112. místě získají rodinnou vstupenku do ZOO Praha.            

Více informací: www.interspar.cz     

Mimořádná nabídka

Nabízíme kompletní sadu všech čísel časopisu od prvního až k poslednímu číslu za jedinečnou cenu 300Kč + poštovné a balné dle tarifu České pošty ( možno obyčejně i doporučeně ). Objednávejte na babybook@babybook.cz

Napište Ježíškovi dopis a on vám odepíše!

Napište Ježíškovi dopis a on vám odepíše! 
Více na www.ceskyjezisek.cz