JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Distributoři

Agátin svět

Jedinečný e-shop a tři kamenné obchody specializované na vzdělávací potřeby a kreativní zábavu pro děti. Najdete u nás nejširší nabídku designových dřevěných hraček Janod, fantastických kreativních her a didaktických hraček Djeco a magnetických stavebnic SmartMax, jejichž jsme přímým dovozcem. U nás dětem vyberete krásné a přínosné knihy s vkusnými ilustracemi, dřevěné a interaktivní hračky, kreativní a experimentální sady, magnetické didaktické tabule a stavebnice, školní batohy a společenské a didaktické hry www.agatinsvet.cz

www: www.agatinsvet.cz

Archart

Nakladatelství ArchArt vydává knížky nestora českých logopedů Františka Synka (*1916) zaměřené mimo jiné na rozvoj řeči, na logopedii, na problematiku prvního čtení a na problematiku leváctví. K bestsellerům v oboru řečového rozvoje nejmenších dětí patří například jeho knihy s logopedickými říkánkami Říkáme si s dětmi a Hlasy a hlásky, prvnímu čtení jsou věnovány knížky ABCD, kočka přede a Čí jsou písmena, otázky spojené s leváctvím objasňuje publikace Záhady levorukosti. Zkušená učitelka a ředitelka mateřské školy paní Jana Strnadová vydala v našem nakladatelství zpěvník Pramínek v klasickém notovém formátu A4 s 25 písničkami, které autorka zkomponovala na základě své dlouholeté pedagogické činnosti na mateřské škole a s úspěchem používala při práci s dětmi.

www: www.archart.cz

AZ Toral

Specializujeme se především na kvalitní dětské rostoucí židle a rostoucí stoly, kancelářské židle, kancelářská křesla, pracovní židle, jídelní židle, dřevěné křesílka, plastové židle, sedací soupravy a sedací pytle. AZ TORAL klade velký důraz na ergonomii a prvotřídní kvalitu sedacího nábytku. Rádi Vám s výběrem pomůžeme na našich prodejnách v Praze a ve Starém Městě.

www: www.aztoral.cz

BabYoga

Přijďte i Vy s Vašemi miminky ochutnat něžné a jemné cvičení BabYogy. Cvíčíme na Praze 2 v Riegrovych Sadech, Praze 6 ve Studiu Tulipan a Praze 7 ve Yoga studiu Akasha.

Batolátko

DĚTSKÝ RÁJ BATOLÁTKO, Vám nabízí KOČÁRKY značky FIRKON za ATRAKTIVNÍ CENY, které navíc celorepubliková akce MF DNES vyhodnotila jako velmi kvalitní a bezpečné kočárky !!!Kočárky FIRKON jsou atestované certifikátem bezpečnosti EN 1888. Otevírací doba : PO - PÁ 8.00 hod. - 12.00 hod. 13.00 hod.- 17.00 hod. SO 8.00 hod. - 12.00 hod. Objednání kočárků: 774947184, e-mail: vac.pech@seznam.cz

www: www.batolatko.cz

BEFADO

Nabízíme široku nabídku certifikované textilní obuvi BEFADO - značky péče a starosti o rozvoj, zdraví a pohodlí nožiček Vašich dětí. Pestré a bohaté kolekce s výběrem velikostí pro všechny věkové kategorie: batolata, předškoláky, školáky a dospívající v osvědčené kvalitě, originálním designu, za bezkonkurenční cenu. Seznamte se s námi prostřednictvím našeho internetového obchodu na www.backorky.cz a nebo nás navštivte na naší provozovně v Praze 10-Strašnicích. Poznáte, vyzkoušíte a neodejdete s prázdnou. Těšíme se na Vás i Vaše děti.

www: www.backorky.cz

Cafe Klaun

Cafe Klaun Beroun, orientace pod mostem u řeky Berounky, kousek od náměstí.Kavárna pro maminky a tatínky s dětmi a nejen pro ně.Tel: 311516479, 606953642

www: www.cafeklaun.cz

CFKlub - klub nemocných cystickou fibrozou

Občanské sdružení Klub nemocných cystickou fibrózou vzniklo v roce 1992. Je jedinou neziskovou organizací, která sdružuje a pomáhá takto nemocným v ČR. Poskytuje psychologickou podporu a sociální poradenství. Přispívá nemocným na zdravotnické pomůcky a rekondiční pobyty. Vybavuje nemocnice specializovanými přístroji. Vydává edukační materiály pro nemocné cystickou fibrózou a také aktivně informuje veřejnost o tomto onemocnění. Více informací naleznete na stránkách Klubu nemocných CF www.cfklub.cz / www.slanedeti.cz.

www: www.slanedeti.cz

Česká pracující máma

Česká pracující máma - web pro všechny pracující ženy - pro maminky hledající podnikatelské příležitosti při mateřské a rodičovské dovolené, pro ženy na rozcestí při změně kariéry, pro ženy hledající inspiraci pro náplň volného času, když jejich děti už vylétly z hnízda, i pro budoucí maminky, které věčné téma rovnováhy mezi péčí o rodinu, domácnost a sebe sama teprve čeká.

www: www.pracujici-mama.cz

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Cordeus nabízí širokou škálu služeb z oblasti celostní péče, reflexoterapie, fyzioterapie, balneoterapie. Najdete zde rozsáhlý výběr masáží, příjemné denní lázně, jejichž součástí je relaxační bazén, whirpool a sauny. Setkáte se zde i s množstvím programů pro zdravý životní styl. V Cordeusu se zaměřují i na programy pro těhotné ženy a maminky s miminky. Nabízí rovněž zajímavý výběr z mnoha pohybových aktivit, kde spolupracují se špičkovými lektory a instruktory. Příjemné wellnes programy jsou samozřejmostí.

www: www.cordeus.cz

Česko - německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemocnice.vrchlabi.cz

Diabetes a já

Posláním občanského sdružení Diabetes a já je poskytování ucelených informací o cukrovce formou aktuálních článků, diskusního fóra. Web umožňuje registrovaným členům vzájemnou výměnu informací, možnost testování produktů, rady a příspěvky uživatelů na jednom místě. Členové klubu Diabetes a já o.s. neplatí žádné členské příspěvky, klub je otevřen všem zájemcům o dané téma.

www: www.diabetesaja.cz

DDM Stodůlky

Dům dětí a mládeže Stodůlky.Chlupova 1800 Praha 5 - Stodůlky 155 00 Telefon: 251 620 266, 605 920 279 E-mail: info@ddmstodulky.cz Klub pohádka -http://pohadkaaskolicka.webnode.cz/.

www: www.ddmstodulky.cz

Edita Berková - Strollering

STROLLERING® je TAK TROCHU JINÁ PROCHÁZKA neboť hlavním cílem je spojit právě pravidelné procházky v parcích s cíleným fitness programem. Jde o cvičení pro maminky s kočárky, cvičení přírodě, na čerstvém vzduchu, s dětmi v náručí, na cvičící podložce či s dětmi pobíhajícími okolo. STROLLERING® jsou profesionálně vedené fitness lekce za přítomnosti vašich dětí.

www: www.strollering.cz

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Gynekologicko -porodnické oddělení

www: www.fnhk.cz

Fakultní nemocnice Královské. Vinohrady , Šrobárova 50, Praha 10

Gynekologicko-porodnická klinika

www: www.fnkv.cz

Fakultní nemocnice Na Bulovce - Centrum aktivního porodu Praha 8

Gynekologicko - porodnická klinika 1. LFUK a Fakultní nemocnice Na Bulovce, Budínova 2, 180 00 Praha 8

www: www.fnb.cz/gyn

FAKULTNÍ NEMOCNICE PLZEŇ

Gynekologicko-porodnická klinika - FN Plzeň Lochotín

www: www.fnplzen.cz

Fakultní nemocnice-Motol , Gynekologicko-porodnická klinika UK 2. LF a FN Motol,

V Úvalu 84,150 06 Praha 5

www: www.fnmotol.cz

Fitnessie- studio zdravého pohybu

Společnost Fitnessie je zaměřena za zdravý životní styl. Ve svém týmu má zkušené fyzioterapeuty, trenéry fitness, výživové poradce i trenéry běhu. Fitnessie nabízí programy : -Hubnutí a tvarování postavy -Zlepšení fyzické kondice -Odstranění nebo zmírnění bolestí zad a krční páteře -Cvičení v těhotenství a po porodu -Outdoorové programy -Pilates -Cvičení dětí od 3let Cvičíme jak skupinové tak individuální lekce.

www: www.studio-fitnessie.cz

Glam L studio Lucie Trnková

Centrum krásy a zdraví - 5 min. od Metropole ZLIČÍN!!! Nabízíme - kadeřnictví, svatební a společenské účesy a líčení, prodlužování vlasů - prodej příčesků z přírodních vlasů, kosmetické služby - speciální kolagenové ošetření přístrojem. Novinku v ČR - prodlužování řas Xtreme lashes. Velký výběr masáží od klasické přes medovou až po čokoládovou masáž, dále přístrojové a ruční lymfodrenáže, zábaly na formování postavy.... Dále péči o ruce - manikura, p - shine a modeláž nehtů včetně zdbení - kamínky, malování,.... Nově otevřena je pro vás SOLNÁ JESKYNĚ. Parkování zdarma, profesionalita, velký výběr dárkových poukazů.Tel.: 728 581 869

www: www.glaml.cz

HaFstudio

HaFstudio bylo založeno v roce 1990, se záměrem poskytnout všem duševně čilým bez rozdílu věku prostor, kde mohou rozvíjet svou fantazii... A hra je umělecký obor, jehož lekce u nás budete navštěvovat! Naše kurzy a kroužky vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci.

www: www.hafstudio.cz

Hanka Luhanová - Lali jóga

Zakladatelka projektu Lali jóga, spoluzakladatelka a ředitelka České asociace dětské jógy Mezi dětmi se odjakživa cítila jako ryba ve vodě. Miluje dětskou hravost, bezprostřednost, téměř nevyčerpatelné množství energie a radost, kterou dokážou prozářit jakýkoliv prostor a vykouzlit úsměv na tváři kdejakému škarohlídovi. Jednou ji při jógové relaxaci napadlo spojit tyto věci dohromady a zkusit se zabývat tím, co ji opravdu baví. A tak vznikla Lali jóga. Inspiraci čerpá z vlastních zkušeností, od svých učitelů a především od dětí, s nimiž cvičí. Spolupracuje se zahraničními jógovými programy. Lekce cvičení se vždy snaží dělat nápadité a veselé. Baví ji vymýšlet si ke cvičení básničky, cvičit jógové sestavy na texty českých i anglických dětských písniček a vytvářet stále nové jógové hry. Hanka je prostě živoucím důkazem toho, že své sny si máme plnit!

www: http://www.jogasdetmi.cz

HARMONIE BAMBINI,s.r.o.

Baby shop, hračky, Quelle shop, sběrné místo pro Royal Clean, Internacionální 1231, 165 00 Praha 6 - Suchdol, harmoniebambinisro@seznam.cz, monika.vesela@harmoniebambini.cz, blanka boronova@harmoniebambini.cz

www: http://www.harmoniebambini.cz/

Hojdavak

Výrobce textilní závěsné kolébky určené pro miminka hned od jejich narození. Tento úžasný pomocník dokáže rychle uklidnit Vaše děťátko a dopřát mu kvalitní spánek, který je pro jeho vývoj tolik důležitý

www: www.hojdavak.cz

Hopsarium - svět rodinné zábavy

Hopsarium je největší kryté rodinné hřiště v jižních Čechách. Vytápěná hala o rozloze více než 2100 m2 je plná jedinečných atrakcíi a herních míst pro děti a dospělé.Krom báječné zábavy zde naleznete i bistro, kde můžete vychutnat čerstvou kávu a teplé i studené občerstvení. Hopsárium je tím pravým místem pro rodinnou zábavu, školní výlety, teambuildingové akce a firemní večírky.

www: www.hopsarium.cz

Hlídačky

Webová stránka Hlídačky (www.hlidacky.cz) dává dohromady rodiče shánějící hlídání dětí a holky na hlídání - hlídačky. Podobné služby slaví úspěch ve Spojených státech, Británii a Německu.

www: www.hlidacky.cz

In garden - školící centrum

InGarden je školicí centrum, které realizuje kurzy pro širokou veřejnost v Praze i Brně. Kurz první pomoci KIDS / zaměřený na kojence a děti oblíbené kurzy pro maminky, tatínky, aupair, chůvy, babičky, dědečky, těhotné, učitelky a nejen pro ně… Kurz je zaměřen na problematiku dětských úrazů a rozpoznání nemocí a jejich řešení, v době kurzu je možnost zajistit hlídání dětí – dopředu prosíme dohodnout. Hlídání probíhá ve vedlejším sále, než je kurz, je možné během kurzu nakojit, nakrmit, nebo celou péči svěřit „tetám“ z RC Myšák, které mají dostatečné vzdělání být tou správnou chůvou pro Vaše děti. Kurzy můžete koupit jako dárek – po zaplacení obdržíte dárkový poukaz a obdarovaný si může vybrat sám termín. Termíny,ceny,podrobné informace najdete na www.ingarden.cz v záložce kurzy

www: www.ingarden.cz

Kidsworld

Společnost se zabývá moderními dětskými doplňky do pokojíčků, jako jsou dětské bordury, dětské samolepky, dětské obrázky a dekorace, dětské ložní povlečení do postýlky, dětské přehozy přes postel, dětské lampy, dětské koberce, a mnoho dalšího. Nabízí ucelené kolekce dětských textilních a bytových doplňků pro chlapce i dívky od narození do 15 let. Zastupuje nadnárodní luxusní společnosti zabývající se výrobou dětských doplňků - a to společnosti Cocalo, Lambs&Ivy, JoJo Designs a další. Vybrat si můžete podle oblíbené barvy či tématu, které si myslíte, že Vaše děťátko potěší nejvíce.

www: www.kidsworld.cz

Knihkupectví Blanka Svobodová, výtvarnice,

Knihkupectví, Třebízského 366, Kladno 7-Švermov,knihablanka@seznam.cz, tel: 312 273 460,603 456 134

Koala Café

Hledáte aktivní zábavu pro děti v Praze? Navštivte dětské zábavní centrum Koala café v Hostivaři. Zábavu zde najdou děti již od jednoho roku. Nekonečné množství dobrodružství si užijí na skluzavkách, v bludišti na šlapacích kárách a tobogánech. Pro nejmenší děti je v prostoru k dispozici koutek se skluzavkou, míčkovým bazénkem, molitanovou stavebnicí, prohazovadlem a dalšími hračkami. Dospělí mohou relaxovat ve velkoryse pojaté kavárně s nabídkou čerstvě pražené kávy s možností WiFi připojení zdarma. Příjemnou atmosféru a pohodu navodí jak výtvarné zpracování prostoru, tak vstřícný personál.

www: www.koalacafe.cz

Krajská nemocnice Pardubice

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nem.pce.cz

Masarykova městská nemocnice Jilemnice

Porodnice

www: www.nemjil.cz

Městská nemocnice v Litoměřicích

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemocnice-lt.cz

Mladý svět

Mladý svět Nabízí kvalitní značkovou módu zavedených značek Coccodrillo a Mayoral. Toto velice oblíbené dětské oblečení je určeno pro děti a mládež již od narození až do 18-ti let věku dětí. Vyberte si z naší široké nabídky dětského oblečení znacek Coccodrillo a Mayoral, které mají pevnou pozici nejen na našem trhu, ale i v Evropě. Pevně věříme, že nákupem této kvalitní módy Coccodrillo a Mayoral uděláte radost nejen svým dětem, ale sami poznáte, jak pohodlně se Vaše děti v oblečení značek Coccodrillo a Mayoral cítí.

www: www.mlady-svet.cz

Moje bříško - internetový magazín pro nastávající maminky

Plánujete miminko? Víte o svém těhotenství jen krátce? Těšíte se a máte zároveň obavy? Jste na správné adrese. Najdete zde plno rad, informací o těhotenství – průběhu, zdravotních komplikacích, zdravém stravování, typy na akce pro těhulky, příprava výbavičky, recenze knížek pro nastávající maminky, vše kolem porodu a prvních dnech s miminkem doma, až do prvního roku vaše děťátka. Web má velice krásnou grafiku a je přehledně řazen do rubrik. Popovídejte si s ostatními těhulkami v diskuzním fóru. Přijďte se s námi podělit o vaše zážitky z jiného stavu. Určitě nebudete litovat.

www: www.mojebrisko.cz

Nadační fond Šťastný úsměv

Nadační fond ŠŤASTNÝ ÚSMĚV vznikl v prosinci 2008. Motivem pro jeho založení je zprostředkovat veškeré dostupné informace o zdravotní i praktické problematice týkající se rozštěpu obličeje. Hlavní cíle: pomáhat lidem s rozštěpy obličeje poskytovat veškeré dostupné informace o rozštěpových vadách obličeje pořádat pravidelná informační setkání rodin dětí s rozštěpy obličeje s odborníky.

www: www.rozstepy.cz

Naše batole - internetový magazín pro maminky o dětech do 3 let

Nevíte si rady se svým batolátkem? Hledáte inspiraci pro všední i nevšední dny? Chcete se odreagovat od dětí, něco příjemného si přečíst a dozvědět se mnoho zajímavých informací? Na webu najdete typy, jak zvládnout péči o batole, jaká jídla pro něj připravovat, recenze knížek pro děti, akce pro rodiny s dětmi, pohádky, říkadla a hry pro rozvoj vašeho dítěte. Diskutujte s ostatními maminkami v diskuzním fóru. Přispějte svým názorem, příběhem ze života.

www: www.nasebatole.cz

Nakladatelství Smartpress

Nakladatelství Smart Press se specializuje především na vydávání jedinečných a originálních kuchařek českých autorů (Hanka Zemanová, Jana Florentýna Zatloukalová, Iva Málková, Martin Škoda a další). Objednávky a ukázky z knih naleznete na webových stránkách.

www: www.smartpress.cz

NaturComp

Inteligentní minipočítače pro zajištění ochrany před neplánovaným těhotenstvím a pomoc párům s potížemi otěhotnět, ekologická a vysoce spolehlivá metoda nezatěžující organismus vycházející ze zjišťování plodných a neplodných dnů.

www: http://www.naturcomp.cz/

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.memckr.cz

Nemocnice České Budějovice,a.s.

Porodnice

www: www.nemcb.cz

Nemocnice Hořovice, NH HOSPITAL, a.s.

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemocnice-horovice.cz

Nemocnice Chrudim

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemcr.cz

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Gynekologie a porodnice.

www: www.nemjbc.cz

Nemocnice Jihlava, Vrchlického 59

Gynekologicko-porodnické oddělenítel. tel: +420 567 157 832

www: www.nemji.cz

Nemocnice Kladno

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemocnicekladno.cz

NEMOCNICE MILOSRDNÝCH BRATŘÍ

Gynekologicko-novorozenecké oddělení

www: www.nmbbrno.cz

Nemocnice Nymburk s.r.o.

Gynekologie a porodnice

www: www.nemnbk.cz

Nemocnice Písek

Porodnice

www: www.nemopisek.cz

Nemocnice Prachatice

Porodnice

www: www.nempt.cz

Nemocnice s poliklinikou Rokycany

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: http://www.nemocnice-ro.cz/

Nemocnice Slaný

Gynekologicko-porodnické oddělení včetně neonatologického oddělení

www: www.nemocniceslany.cz

Občanské sružení Kamarádi - Stochov

Svoji činností se snažíme smysluplně naplnit volný čas dětí a mládeže, ale i dospělých a ostatních věkových kategorií a sociálních skupin. Nabízíme volnočasové i zájmové kroužky pro děti, celoročně pořádáme akce pro veřejnost, provozujeme rodičovské centrum Vendelín a v neposlední řadě organizujeme letní tábory pro děti a mládež. Již od roku 2000, kdy jsme vznikli, se všichni naši členové podílejí na aktivitách sdružení dobrovolně. A také celá řada našich akcí by se neobešla bez spolupráce se širokým okruhem dalších externích dobrovolníků.

www: www.kamaradistochov.cz

Obchod čtyřlístek

Obchod čtyřlístek, Daniela Nedvědová, Kleinerova 1476, Kladno, ctyrlistek.obchod@email.cz, tel: 604 259 515

Oblastní nemocnice Jičín, a.s.

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemjc.cz

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemtru.cz

Panochova nemocnice Turnov, s.r.o.

Porodnice

www: www.nemtur.cz

Pexík

Zajímavé didaktické hry společnosti Alexander, jedinečné na českém trhu.Podpora kraeativity dětí formou tvorby modelování spolu s nešpinící modelínou Playfoam (první na českém trhu).Zajímavé hračky pro klidné usínání kojenců,stavebnice a tvořivé sady.CD Vanda a Standa -zajímavé písničky pro děti.Digitální teploměry pro kojence i ostatní děti. Hračky pro zábavu společnosti FUN, aneb hračky za kapesné s kterými si často hrají i rodiče.

www: www.pexik.inshop.cz

PODŘIPSKÁ NEMOCNICE S POLIKLINIKOU ROUDNICE N.L.,s.r.o.

Gynekologie a porodnice

www: www.pnsp.cz

Pohádky pro společné čtení

Projekt Pohádky pro společné čtení je určen rodinám, pedagogům a vychovatelům dětí, které čtení bolí. Pohádky ve speciální typografické úpravě by jim měly přinést radost i poučení a posunout je v jejich čtenářských dovednostech o kousek dál.

www: www.spolecnecteni.cz

POMPO MAXI - Brno

Olympia Centrum, U dálnice 777, 664 42 Brno - Modřice

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Č.Budějovice

DOC MERCURY CENTER, Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Jihlava

CITA PARK Jihlava, Hradební 1, 586 01 Jihlava

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - K.Vary

OC Varyáda, ul.Kpt.Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Liberec

Obchodní centrum NISA, České mládeže 456, 460 03 Liberec 3

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Mladá Boleslav

Bondy centrum, tř.Václava Klementa, 293 01 Mladá Boleslav

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Olomouc

Olypia Centrum, Olomoucká 90, 777 00 Velký Týnec II

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Pardubice

Nákupní galerie Pyramida Pardubice, Třída Míru 92, 530 02 Pardubice

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Plzeň

Olympia Centrum, Písecká 1, 326 00 Plzeň Černice

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Praha EDEN

OC EDEN, U Slávie 1572/1, 101 33 Praha 10-Vršovice

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Praha Ruzyně

Fajtova 1090/1, 160 00 Praha 6-Ruzyně

www: www.pompo.cz

POMPO MAXI - Zlín Čepkov

Nákupní centrum Čepkov, Tyršovo nábřeží 5496, 760 01 Zlín

www: www.pompo.cz

PRIMAVED Healthia,s.r.o., Nemocnice s poliklinikou Rakovník

Gynekologicko-porodnické oddělení

www: www.nemorako.cz

Předškoláci - internetový magazín pro předškoláky

Máte doma předškoláka? Chcete rozvíjet jeho inteligenci a správně ho připravit na vstup do první třídy základní školy? V magazínu Předškoláci naleznete rady a tipy pro rozvoj, vzdělávání a přípravu dětí pro vstup na základní školu. Návštěva webu pro Vás bude určitě přínosem. Pro učitelky mateřských škol: doplňování tzv. „zásobníků“ písní, her a říkadel, která jsou nedílnou součástí při každodenním plánování výchovného procesu a plnění Školního vzdělávacího programu (ŠVP) ve všech mateřských školách a centrech pro děti. Přehledné rozdělení námětů do jednotlivých oblastí jako výtvarné, literární, rozvojrozumového poznání a pohybových aktivit pro děti. Pro rodiče (nepedagogickou veřejnost): Díky inspirativním námětům v oblasti literární, výtvarné, pohybové, ale i zdravotní se každodenně prohlubuje vztah matka (rodič) x dítě v tom nejdůležitějším období formování dětské osobnosti. Důležité rady v oblasti péče o zdraví dítěte (správný psychický rozvoj dítěte) nebo rady maminkám před nástupem dítěte do mateřské školy.

www: www.predskolaci.cz

QUELLE SHOP

Dagmar Kralíčková, Václavské nám.36, Unhošť, Dagmar.Kralickova@email.cz

Rodinný klub Veselý čertík

Veselý čertík je rodinný klub, který nabízí služby hlídání dětí, veřejnou dětskou hernu, kroužky a kurzy pro děti i dospělé a další aktivity. Najdete nás v Praze 9 - Dolních Počernicích, Národních hrdinů 3.

www: www.veselycertik.cz

Středomoravská nemocniční a.s. - odštěpný závod Nemocnice Prostějov

Gynekologicko- porodniceké oddělení

www: www.nempv

Multifunkční kojící přikrývka Sweetmilk

Jedná se o velmi praktickou pomůcku pro kojící maminky když kojí na veřejnosti, nebo před lidmi a chtěly by mit soukromí pro sebe a klid pro miminko. Kojicí přikrývku lze využít rovněž jako praktickou clonu, kterou miminko v kočárku nebo v autosedačce ochráníme proti slunci a větru. Multifunkční kojicí přikrývky Sweetmilk se pomocí pásky upevní kolem ramen a mamince umožní diskrétně a bez obav kojit, kdekoliv a kdykoliv potřebuje. Miminko klidně saje a nic ho nerozptyluje. Vyztužený průhled zajišťuje dostatečnou vzdušnost a umožňuje udržovat s děťátkem neustále oční kontakt. Látka dotýkající se jemné dětské pokožky má ATEST odpovídájící českým normám a splňuje zdravotní požadavky na výrobky pro děti mladší tří let.

www: www.sweetmilk.cz

Tupperware

Výrobky Tupperware dnes slouží nejen k uchovávání čerstvých potravin, ale i přípravě pokrmů, k jejich vaření, servírovaní, mražení či přepravě.

www: www.tupperware.cz

Trdlohrátky

Franchisa TRDLOHRÁTKY je určena především maminkám, které jsou doma se svým dítětem či dětmi. Je to pro ně možnost realizace, i přivýdělku, který se po MD může stát skutečným podnikáním. Jde o šanci pro ty, kteří chtějí investovat čas a svoji práci do zkvalitnění rodičovské péče, do vztahů a do rozvoje dětí a chtějí začít podnikat v oblasti, která dává smysl. Samotné TRDLOHRÁTKY jsou hravým programem pro nejmladší děti v kojeneckéma batolecím věku, ale především pro jejich rodiče. Jde o unikátní projekt, který vznikl za podpory řady odborníků, na základě potřeb i zkušeností rodičů, ale především hledal inspiraci v samotných dětech. Jde o propojení umění komunikace, hry a čerpání inspirace pro vzájemný rozvoj.

www: www.trdlohratky.cz

Ústav pro péči o matku a dítě, Podolské nabřeží 157,147 00 Praha 4 - Podolí

Porodnice, gynekologie.

www: www.upmd.cz

Wellnes Yoga

Wellness yoga studio se nachazi v klidne a prijemne lokalite na Vytoni. Mužete navštívit lekce jogy pro těhotné, maminky s miminkama, maminky s batolaty a pro děti od 3 let bez doprovodu. Nabízí různé styly jogy, poradenstvi v oblasti vyzivy a životního stylu, olejové masáže i pro děti, shirodharu. Kontakt info@wellnessyoga.cz, 736 647 156

www: www.wellnessyoga.cz

Zubní ordinace MUDr.Alena Schejbalová

I zde najdete časopis Baby Book.Zubní ordinace dr.Schejbalové je vybavena i malým koutkem pro děti. Tel: 776593700.Vždy je nutné se objednat.