JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

SPAR ČOS představuje vánoční nabídku Vánoce splněných přání začínají v Intersparu

Společnost SPAR ČOS připravila v letošním předvánočním období bohatou nabídku zboží, kterou zákazníkům ve zkratce představuje několik vánočních katalogů. Ty přinášejí nejen přehled sortimentu čerstvého zboží, ale i tipy na vánoční dárky, dekorace a oblíbené delikatesy. V předvánočním období mají navíc zákazníci možnost zapojit se do věrnostního programu a získat příbory z exkluzivní řady Gamma Berndorf se slevou až 75 %.

  „Předvánoční a vánoční období má pro nás jako pro obchodníky velký význam a proto se na něj každoročně pečlivě připravujeme," říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Své zákazníky letos oslovujeme tradičním způsobem a důraz klademe především na tuzemské a regionální produkty, které naši nabídku odlišují od konkurenčních řetězců," dodává Martina Studnička Malcová.  

Vánoce splněných přání Vánoční atmosféra se v prodejnách sítě SPAR ČOS naplno spustí 20. listopadu, ale již od 20. října mohou zákazníci vybírat z široké nabídky vánočních dekorací, mikulášských cukrovinek, nápojů, lahůdek, sýrů a exotického ovoce, čerstvého masa, mořských plodů a ryb s důrazem na nabídku ryb z českých chovů. Hospodyňky potěší výběr kvalitních surovin   a potřeb na pečení a děti zase rozšířená nabídka hraček.   Pro ty, kteří nemají čas na domácí přípravu svátečního pečiva nebo neradi pečou, nabízí prodejny sítě SPAR ČOS výběr z deseti druhů vánoček, osmi druhů vánočních štol a patnácti druhů cukroví. Zákazníci v nabídce najdou i celou řadu dalšího zboží, které jim usnadní a urychlí sváteční přípravy. Připravena je i rozšířená nabídka pomazánek a salátů, které zakoupí zákazníci ve větších baleních pro celou rodinu.      

Dárek pro každého Inspiraci na dárky pro své blízké mohou zákazníci najít mezi výrobky značky SPAR Premium:   SPAR Premium originální trvanlivé salámy v dárkovém balení jistě potěší především labužníky. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího hovězího a vepřového masa z českých chovů. Balení obsahuje dva druhy salámků - EGER, salámek maďarského typu a jemný delikatesní salámek RIO.   SPAR Premium Hruškovice 42% může být pěkným dárkem. Je vyrobená ze sladkých šťavnatých, jemně máslovitých hrušek odrůdy Williams. Vyznačuje se výraznou vůní po hruškách a jemnou typickou chutí.

Také SPAR Premium Slivovice 45% vyniká jemnou a přirozenou švestkovou vůní. Její kvalitu zaručuje více než stodvacetiletá tradice výroby slivovice v rodině Jelínků.   Značka Premium nabízí také kvalitní kávu, ať už samotná kávová zrna či mletou kávu. Pomalu pražená kávová zrna z Brazílie, Costa Rici, Atiguy Guatemaly a Papui Nové Guinei nabízí ideální kombinaci chuti a vůně a přináší skvělý požitek všem milovníkům kávy.    

Ti, kteří mají rádi ořechy, ocení nabídku ořechových specialit SPAR Premium. Vybírat mohou z pražených mandlí, ořechů macadamia, ořechů kešu, pistácií či arašídů.   Milovníky sladkého jistě potěší kvalitní čokoláda. Právě pro ně je určena nabídka čokolád SPAR Premium, které jsou vyráběny ve švýcarské továrně Chocholat Frey, založené již v roce 1887. Vyrábí se tradiční metodou z vybraných druhů kakaových zrn.  

Dárkové platební karty - řešení pro ty, kteří si nevědí rady Kdo má problém s výběrem vhodného vánočního dárku, může zvolit elegantní a jednoduché řešení a věnovat svým blízkým dárkovou platební kartu či poukaz. Dárková platební karta je buď dostupná v pevných hodnotách 100,- Kč, 500,- Kč a 1000,- Kč nebo ji lze nabít na volitelnou hodnotu od 1 000,- Kč do 10 000,- Kč. Těmito kartami mohou zákazníci platit své nákupy v prodejnách SPAR a INTERSPAR  až do vyčerpání limitu nebo do uplynutí platnosti karty. Další možností je papírový dárkový poukaz, který je dostupný v hodnotách 100,- Kč, 500,- Kč nebo 1 000,- Kč. Platnost papírového poukazu je 6 měsíců od data prodeje a je platný ve všech prodejnách sítě SPAR ČOS.          

Více informací na: www.interspar.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!