JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Dárek, který zahřeje.Pro tatínky,ale nejen pro ně.


Chladné a sychravé počasí přímo vybízí k příjemnému posezení v teple u krbu, kde si s přáteli v klidu a pohodě rádi příležitostně vychutnáme i sklenku něčeho ostřejšího. SPAR Premium Hruškovice 42% nebo SPAR Premium Slivovice 45% nejen zpříjemní chladný zimní večer, ale zároveň může být pěkným dárkem. SPAR Premium Hruškovice je vyrobena ze sladkých, šťavnatých, jemně máslovitých hrušek odrůdy Williams a vyznačuje se nádhernou jemnou vůní po tomto ovoci. Na posezení s přáteli jako aperitiv doporučujeme připravit tento vynikající, jednoduchý a chutný drink. Přibližně 0,4 cl hruškovice SPAR Premium doplňte pár kapkami šťávy z hruškového kompotu a podávejte s kouskem kompotové hrušky s ozdobným párátkem.   SPAR Premium Slivovice 45% vyniká jemnou a přirozenou švestkovou vůní, ve které se odráží nasládlé aroma pecek, které však nepřekrývá ovocný charakter. Chuť je díky zrání a tradičním postupům jemná a středně aromatická. Její kvalitu zaručuje více než stodvacetiletá tradice výroby slivovice v rodině Jelínků. Tato slivovice se vyrábí trojstupňovou destilací vyzrálého švestkového kvasu.  

TIP: Oba tyto vynikající destiláty doporučujeme podávat mírně vychlazené, ale nevadí ani vyšší teplota, při které se rozvine jejich aroma a chuť.