JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

SPAR ČOS otevírá již 35. hypermarket SPAR ČOS pokračuje v expanzi otevřením nového hypermarketu INTERSPAR v Novém Jičíně

Ve čtvrtek 28. listopadu se veřejnosti slavnostně otevřel v pořadí již 35. hypermarket INTERSPAR v Obchodním centru Tabačka, které se nachází pouhé dvě minuty od historického centra Nového Jičína. Na prodejní ploše 2 800 m2 zákazníci budou moci vybírat z bohaté nabídky potravinářského i nepotravinářského zboží. U příležitosti otevření nové prodejny čekají na první zákazníky dárky a mohou se také zapojit do soutěže o nákup zdarma. Milovníky gastronomie jistě potěší cooking show známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který své umění předvede 1. prosince.

„Otevřením nového hypermarketu INTERSPAR v Novém Jičíně jen potvrzujeme naši plánovanou expanzi.," říká Karl Bumberger, jednatel SPAR ČOS. „Věříme, že dlouho očekávané otevření hypermarketu INTERSPAR potěší zákazníky z celého okolí, zejména v této předvánoční době. Obchodní centrum Tabačka je velmi dobře strategicky umístěno nedaleko vlakového i autobusového nádraží a zákazníkům je navíc k dispozici 378 parkovacích míst," dodává Karl Bumberger.

  Nový hypermarket INTERSPAR je díky využití moderních technologií úspornější a tudíž ekologičtější. Je kompletně nasvícen úsporným osvětlením LED a k ohřevu teplé užitkové vody a částečně také k vytápění objektu je zpětně využito odpadní teplo z chladicích technologií. Prodejna je navíc jednopodlažní, proto celková výška budovy je nižší, což ještě dále snižuje provozní náklady na vytápění a chlazení.   Zákazníci mohou v novém hypermarketu INTERSPAR vybírat z více než 21 000 položek, které představují širokou nabídku čerstvého zboží zahrnující pečivo, mléčné produkty, sýry, uzeniny, maso, lahůdky, ovoce a zeleninu i velký výběr nepotravinářského zboží. Čerstvou nabídku masa, uzenin a lahůdek najdou zákazníci u obslužných pultů. V předvánoční době rozšiřují nabídku vánoční dekorace, mikulášské cukrovinky, nápoje, lahůdky, sýry a exotické ovoce, čerstvé maso, mořské plody a ryby s důrazem na nabídku ryb z českých chovů. Hospodyňky potěší výběr kvalitních surovin a potřeby na pečení a děti rozšířená nabídka hraček.  

Dárky pro prvních sto zákazníků V den otevření prodejny, 28. listopadu, budou pro zákazníky připraveny lákavé akce. Pro prvních sto návštěvníků je připraven dárek a nákupní taška zdarma. Každý zákazník obdrží za svůj nákup soutěžní los a deset z nich pak může vyhrát nákup zcela zdarma. Děti obdrží od oblíbeného Dráčka INGA malé dárečky a bude pro ně připraven hravý fotokoutek. Na prvních sedm set zákaznic navíc čeká růže zdarma. Pro fanoušky gastronomie proběhne v neděli 1. prosince 2013 od 11.00 hodin cooking show pod vedením známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.  

Hypermarket INTERSPAR Nový Jičín v Obchodním centru Tabačka:   Adresa: ul. Přemyslovců, 741 01 Nový Jičín
Otevírací doba: Po-So 7.00-21.00, Ne 8.00-20.00
Celková plocha: 4 500 m2, z toho prodejní plocha: 2 800 m2
Celkový počet produktů v nabídce: více než 21 000
Počet zaměstnanců: 100
Počet pokladen: 12
Možnost bezkontaktního placení kartou: ano