JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

SPAR ČOS otevírá nový supermarket Supermarket společnosti SPAR ČOS v Teplicích

Ve čtvrtek 5. prosince se v Teplicích slavnostně otevřela nová prodejna sítě SPAR ČOS. V pořadí již třináctý supermarket SPAR s prodejní plochou 900 m2 je součástí nákupního centra Fontána a  nabízí přes sedm a půl tisíce položek. Zákazníci mohou vybírat z široké nabídky čerstvého zboží, které tvoří více než polovinu sortimentu a zahrnuje pečivo, mléčné produkty a sýry, uzeniny, ovoce a zeleninu. V prodejně mohou zákazníci využít dvě expresní pokladny pro rychlejší odbavení menších nákupů a službu bezkontaktního placení kartou.

  „Supermarket SPAR v Teplicích je letos poslední prodejnou, kterou jsme otevřeli v rámci naší plánované expanze," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Prodejna je umístěna v atraktivní lokalitě přímo v centru města, proto věříme, že zákazníci ocení kromě široké nabídky čerstvého zboží také dobrou dopravní dostupnost," dodává Karl Bumberger.  

Třináctý supermarket SPAR je součástí obchodního centra Fontána, které se nachází přímo v centru Teplic a díky širokému sortimentu čerstvého zboží a kompletní nabídce ostatních potravin je ideálním místem pro každodenní nákupy. V oddělení masa a lahůdek jsou zákazníkům k dispozici obslužné pulty a kromě potravin najdou zákazníci v nabídce také základní sortiment nepotravinářského zboží. Ten zahrnuje nabídku pracích a čisticích prostředků, kosmetiky a papírenských výrobků.  

Otevření prodejny bylo po celý den doprovázeno bohatým programem. Každý zákazník obdržel tašku zdarma, pro prvních 100 zákazníků byl připraven dárek a děti se mohly těšit na Mikulášskou nadílku, zatímco dospělí mohli soutěžit o nákup zdarma. Otevření prodejny je podpořeno oudoorovou i tištěnou inzercí, instore komunikací a dalšími marketingovými aktivitami na webu i na Facebooku.  

Supermarket SPAR Teplice v Obchodním centru Fontána:  
Adresa: Náměstí Svobody, 415 01 Teplice
Otevírací doba: Po-So 7.00-21.00, Ne 8.00-21.00
Celková plocha: 1 300 m2, z toho prodejní plocha: 900 m2
Celkový počet produktů v nabídce: přes 7 500
Počet zaměstnanců: 26
Počet pokladen: 5 z toho 2 expresní
Možnost bezkontaktního placení kartou: ano