JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Šefredaktorka předávala dárky dětské porotě -Berounský Medvídek, cena dětské poroty 2013

V pátek 6.12.20113 předávala šefredaktorka časopisu Mgr. Jana Hlušičková v Berouně dětské porotě malé dárečky jako ocenění práce dětí při hodnocení filmů pro Cenu dětské poroty 2013 -Berounský Medvídek, kterou udělí FITES v rámci Berounského Trilobita v lednu 2014.  Celou akci natáčel pan J.Černý . 

Koordinátorkou dětské poroty je paní MgA.Andrea Borovská
Něco málo o porotě a její práci: 

Dětská porota je složena ze sedmi dětí, které vybrali učitelé na základních a uměleckých školách v Berouně. S dětmi se scházíme vždy v pátek odpoledne ve výtvarné třídě ZUŠ V.Talicha, kde pracuji jako pedagog výtvarného oboru. Promítáme si nominované pořady a filmy a povídáme si o nich. Děti jsou velmi vnímavé, při sledování filmů si dělají poznámky do připravených archů a orientačně přidělují body. Podle reakcí dětí je možno vysledovat, který snímek je zaujal více a který méně a je zjevné, že hodnotí „jinýma očima" než dospělý divák. Na závěrečné promítání jsme pozvali rodiče a sourozence dětských porotců do restaurace Zastávka v Nižboře., kde nám pan Tomáš Hanák, jemuž restaurace patří, promítl jeden ze soutěžících celovečerních dětských filmů. S dětmi jsme nafotili portréty a skupinové foto, kde každý drží svou figurku medvídka. Česká televize natáčí z průběhu práce dětské poroty dokument, točí se jak v prostorách ZUŠ V.Talicha, tak v restauraci Zastávka.