JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Hudba pro všechny

Hudba, zpívaná, hraná na klavír, kytaru, flétnu či jiný nástroj, vyvolává v člověku emoce i přání: „To bych také rád uměl."

 Muzicírování - to je neobyčejný koníček a pro pár jedinců i zaměstnání. Miliony lidí v naší společnosti hrají s nadšením na hudební nástroje. Ať už přijedete do Brna, Šanghaje či New Yorku a dokážete zahrát na nějaký hudební nástroj, získáte si okamžitě srdce místních lidí. Hudba je totiž univerzální jazyk, který všichni lidé vnímají stejně. Hudba přináší neopakovatelný osobní prožitek. Zažít, že má hra ostatní inspiruje k tomu, aby se sami pokusili naučit interpretovat nějakou skladbu, přináší spokojenost a sebevědomí. V minulosti ani nyní nenajdeme žádnou kulturu bez hudby. Je vědecky dokázáno, že hudba rozvíjí inteligenci a aktivní muzicírování podporuje rozvoj osobnosti a ukazatele chování jako jsou vytrvalost, cílevědomost, koncentraci, schopnosti týmové spolupráce a kreativitu. Odborníci současně potvrzují, že hra na hudební nástroje vytváří předpoklady uplatnitelné ve vrcholném  managementu: Kdy je tedy vhodné s hudbou začít? Je známo, že hudba působí již na plod v děloze. Všude se dozvídáme, že máme svým ještě nenarozeným dětem zpívat, pouštět hudbu nebo jim sami preludovat na hudební nástroj. A když se pak miminko narodí, můžeme s rozvojem hudebního cítění pokračovat. V České republice působí již od roku 1994 Hudební škola YAMAHA - instituce, jejíž neotřelý a propracovaný systém výuky zaujal žáky na celém světě. Koncept YAMAHA je ojedinělý v tom, že s rozvojem hudební cítění začíná již ve čtyřech měsících věku dítěte a neupřednostňuje žádný hudební žánr. V lednu 2014 bude Hudební škola YAMAHA nabízet výuku od batolat až po seniory také v Obchodním centru Šestka. Slavnostní otevření s bohatým programem proběhne 18.1.2014 ve Family centru v OC Šestka.

Více informací najdete na http://www.oc-sestka.cz/