JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Hugův geniální svět

Hugo je bedna, sportovní jednička a ten největší bourák ze školy - alespoň tak si sám sebe vysnil... Ve skutečnosti má ale do slávy hodně daleko.

Chodí do šestky a potýká se s tím největším problémem, jaký může člověk v jeho věku mít: Jak se přes noc stát z nicky borcem? Jenomže Hugo si na to vypracoval prvotřídní plán: udělá díru do světa sportu a konečně i dojem na cukrkandlovou Violu a přesvědčí rodiče i učitele, že si prozatím jenom nevšimli, co všechno v něm dřímá. Ve fotbale, házené, judu, plavání, a dokonce i v baletu, tam všude chce Hugo prokázat svůj skrytý talent. A jen tak mimochodem přitáhnout i Violinu pozornost!   Huga budete milovat, chápat i litovat, ale hlavně si s ním od první do poslední stránky užijete tolik legrace, kolik jen dokáže přinést život, když je člověk v pubertě.      

 

Informace o autorech: Sabine Zett (*1967) vyrůstala v západoněmeckém  Vestfálsku,  pracovala  jako redaktorka v denním tisku a přes nejrůznější redakce se dostala až k psaní divadelních a rozhlasových her a knížek pro děti. Dnes žije na dvou planetách. Ta první se jmenuje „Máma" a denně přináší nová dobrodružství k smíchu, zlosti i pláči. Ta druhá nese název „Autorka" a je tím nejlepším protilékem, když na té druhé začíná jít do tuhého. www.sabine-zett.de   Ute Krause (*1960) žila střídavě v Berlíně, Asii, Africe a Americe, studovala na Mnichovské filmové akademii a už dvacet let píše a ilustruje dětské knihy. Její díla se dočkala přeložení do mnoha světových jazyků, filmových i televizních zpracování a četných ocenění a nominací na Německou cenu za literaturu pro mládež. 

autor:  Zett Sabine
ilustrátor: Krause Ute  
formát: 15x21
vazba: V8
rozsah: 168 stran
prodejní cena včetně DPH:  299 Kč
ISBN: 978-80-247-4719-4 

www.grada.cz