JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Oslaďte si Valentýna se společností HARIBO

Den svatého Valentýna, který kalendářně připadá na čtrnáctého února, je označován jako svátek lásky a zamilovaných. V tento den si především partneři dávají dárky, kterými vyjadřují svou lásku či náklonnost. Důkaz lásky proměněný do hmotné podoby může být různý. Nejčastěji se jedná o květiny či sladkosti ve tvaru srdce jakožto symbolu lásky. Společnost HARIBO s tématickými kytičkami HARIBO Flower Power nebo HARIBO srdíčky Liebesherzen přináší inspiraci na sladkou valentýnku, která ke svátku zamilovaných patří a naplňuje tak známé přísloví o tom, že láska prochází žaludkem.

  „Společnost HARIBO  se inspirovala symboly lásky a přichází s variantou, se kterou bude mít valentýnské vyznání sladkou příchuť," říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO cz s.r.o. „Občas stačí maličkost z lásky nebo dobrý nápad, aby se stal dárek jedinečným. HARIBO Flower Power či HARIBO Liebesherzen obdarovaného určitě potěší, dodává Rostislav Němec. Důkaz lásky nemusí být zrovna kupovaný, i vyrobený dáreček je vhodný. Stejně tak je možné zkombinovat obojí a svou milou polovičku potěšit romantickým gestem nebo něčím speciálním. Zapojte svou fantazii  a zakomponujte laskominy HARIBO rafinovaně do živých květů nebo jimi nazdobte valentýnský dort.