JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nově můžete v aquaparku v Centru Babylon shlédnout jedinečnou laser show na vodní stěně.

Symbolického uvedení nové atrakce do provozu se ujmou Ing. Martin Belák, generální manažer a Ing. Daniel Vajner, místopředseda představenstva a technický ředitel Centra Babylon a.s., o změnách v aquaparku promluví také Ing. Dana Soukupová, ředitelka provozu zábavy.

  Přestavba aquaparku je další významnou investicí soukromé rodinné firmy do rozšíření a zkvalitnění služeb Centra Babylon Liberec. Nejedná se pouze o přidání nové atrakce, ale o celkovou změnu interiérů, které budou laděny do stylu příběhů Julese Verna. Nápad změnit vzhled aquaparku vznikl v rodinném kruhu majitelů, s tím, že po 12 letech provozu je potřeba dát aquaparku novou tvář
a zákazníkům důvod k dalším návštěvám. Definitivní uměleckou podobu řídí nejmladší z bratrů Matěj Vajner. Právě on přišel s nápadem rozdělit aquapark na podmořský svět a malebný přístav z 19. století. V podmořském světě má návštěvník získat pocit, že se skutečně stal přímým účastníkem podmořského života, a to bez dýchacích přístrojů. Potká tu chobotnici bojující o poklad s potápěčem, rejnoka a další vodní faunu i floru. Prostory postupně zaplňují také pestrobarevné korály, které navozují dojem korálového útesu.   Nová atrakce - laserová show je jediná v České republice. Její promítání bude probíhat každý den v 17:30 a ve 20:30. Postupně vznikne několik unikátních projekcí. Co je ale laser show v aquaparku? Speciální světelná a laserová 3D projekce na devět metrů dlouhou vodní stěnu s kouřovými efekty a scénickou hudbou.   Na přestavbě se podílí cca 10 firem. Je koordinována naším technickým oddělením a umělecké práce tvoří několik umělců a dekoratérů. Většina instalací jsou originály dělané na zakázku, žádná sériová výroba. Komplikované je skloubit běžný provoz a instalaci jednotlivých prvků. Samozřejmě, že jsou prováděna i technická opatření a inovace pro zlepšení kvality vody a pohody návštěvníků. Úpravy aquaparku dále pokračují, týkají se vnitřních i venkovních prostor a finální dokončení je směřováno k začátku letní sezóny 2014. Celková cena je cca 400 tis euro, ta je částečně financována z vlastních zdrojů, částečně ve spolupráci s českými bankami.

Většina změn byla směřována ke kulatým babylonským narozeninám. Jejich oslava a první spuštění laser show pro veřejnost proběhla 23. - 24. listopadu 2013. Připraven bylpestrý program ve všech provozech i narozeninové menu.

Časopis Baby Book doporučuje návštěvu!!!!!!