JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Společnost SPAR ČOS nabízí slevu na vstupenky do divadla Kalich.

Přemýšlíte, kam v tomto období vyrazit s rodinou či s partnerem? Chcete spojit kulturní událost a zábavu do jednoho? Co třeba  vyrazit do divadla a navíc se slevou? Můžete spojit příjemné s užitečným a při nakupování v jakékoliv pobočce společnosti SPAR ČOS získat slevu až pět set korun na vstupenky do divadla Kalich. Jedná se o věrnostní program pro zákazníky, kteří při nákupu nad tisíc korun v období do 25. února v pobočkách Interspar či SPAR získají slevový poukaz u pokladny. Za ten si následně mohou na pokladně divadla Kalich či v pobočkách CK Čedok nakoupit až pět vstupenek na vybraná muzikálová představení divadla Kalich se slevou sto korun na každou vstupenku. Tuto slevu mohou zákazníci uplatnit na jakémkoliv ze šesti muzikálových představení, která se hrají až do konce září 2014. Uvidíte, že pro vás bude nakupování radostí. Navíc tak můžete potěšit nejen sebe, ale i své blízké a zažít příjemné chvíle spojené s jedinečným kulturním zážitkem, který tak je možné naplánovat až na půl roku dopředu. Společnost SPAR ČOS přeje příjemnou zábavu.

    „Dnešní trh nabízí řadu zábavy a i my chceme kromě potřebných komodit nabídnout odpočinek a pobavení. Spojili jsme se proto s divadlem Kalich a připravili pro naše zákazníky výhodný nákup vstupenek na šest muzikálových představení," říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Partnerské spolupráce s divadlem Kalich si vážíme, především protože návštěvníkům nabízí široký výběr představení. Věříme tedy, že si právě v tomto divadle vybere každý," dodává Martina Studnička Malcová.     SPAR ČOS opět rozdává aneb nejlepší dárek je skvělá zábava! Divadlo Kalich je dlouhodobě nejnavštěvovanějším soukromým divadlem na české scéně a letos slaví 15 let od svého založení. Společnost SPAR ČOS také ráda slaví a navíc s oblibou potěší své zákazníky. Propojením divadla Kalich vznikla skvělá šance pro zákazníky poboček SPAR ČOS jak zajít za kulturou a zábavou v jednom a ještě ušetřit. V případě, že zákazník nakoupí v hodnotě tisíc korun v období od 12.2. do 25.2. 2014 na některé z poboček SPAR ČOS, získá dárkový poukaz na slevu sto korun z jedné zakoupené vstupenky v divadle Kalich. Sleva může být uplatněna proti odevzdání poukazu až na pět vstupenek z celkem šesti muzikálových představení, která se budou hrát do 30. září 2014. Akce společnosti SPAR ČOS a divadla Kalich trvá do 30.dubna 2014, následně již nebudou slevové poukazy vydávány. Vstupenky lze získat přímo na pokladně divadla Kalich nebo ve všech pobočkách CK Čedok.  

Více informací: www.interspar.cz