JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Právě vychází MUSCLE&FITNESS 3/2014 se soutěžípro všechny odvážné : DO FORMY 2014

* Napáchaly zimní měsíce - a zejména sváteční období - na vás znatelné škody? Vymkla se vám zimní objemovka z rukou a nabrali jste víc tuku než je zdrávo? Anebo prostě jen chcete vyrýsovat a přivítat teplé sluneční paprsky v náležité formě?

Pokud souhlasně pokyvujete hlavou, právě vám je určen trojměsíční intenzivní tréninkový program ZÍSKEJ SVALY, ZBAV SE TUKU, jehož první část přináší březnové číslo M&F. Další dvě částí budou následovat v dubnovém a květnovém vydání. Vzhledem k roční době, charakteru fyzické aktivity a délce trvání je tento tréninkový cyklu dobře využitelný také pro adepty nového ročníku naší transformační soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS.

* Proč by rozvoj dynamické síly měl být stabilní součástí vašeho tréninkového plánu nehledě na vaše cíle? A jak za tímto účelem využít přemístění z visu?

  * Jak správně vykonávat benčpres s jednoručkami a výpony na špičky ve stoji?  

* Jak si sestavit vyvážený trénink nohou?  

* Která varianta upažování na rovné lavici - s jednoručkami nebo s kladkami - je účinnější vzhledem k převládajícím cílům žen v posilovně?   

 Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 3/2014!