JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Slavnostní otevření čtrnáctého supermarketu SPAR, poprvé na Praze 1


  Dne 6. března 2014 v 9 hodin se slavnostně otevírá první supermarket SPAR na Praze 1 a zároveň již čtrnáctý v České republice. Prodejna obchodní sítě SPAR ČOS je součástí nové budovy Florentinum, která vznikla na místě bývalé budovy Rudého práva v těsné blízkosti metra Florenc a Masarykova nádraží. Zákazníci v novém supermarketu SPAR naleznou přes 8 500 položek od masných výrobků, přes ovoce a zeleninu až po suché výrobky, pečivo či drogistické zboží. Návštěvníci budou mít možnost v den slavnostního otevření využít řadu atraktivních soutěží, slev a jiných výhod, které společnost SPAR ČOS připravila. Dále se budou moci pobavit u doprovodného programu, kterým je provede moderátorka Laďka Něrgešová. Děti si zase užijí zábavu s dráčkem INGO, maskotem společnosti SPAR ČOS. Prvních sto zákazníků se může těšit na dárek zdarma.

 

.   „Nový supermarket SPAR v centru hlavního města je pro nás velkým úspěchem nejen proto, že je první na Praze 1, ale také díky jeho umístění do takzvaně nadčasového projektu jako je budova Florentinum," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Lokalita v blízkosti všech dostupných prostředků městské hromadné dopravy je naprosto ideální a věříme, že díky naší široké nabídce uspokojíme každého zákazníka, který k nám zavítá. Aktuální nabídku mohou návštěvníci sledovat na našich webových stránkách. Nově jsme připravili chytrou aplikaci do mobilu pro iPhone i Android, jejíž součástí je i chytrá navigace, která zákazníky k pobočce velmi jednoduše dovede," dodává Karl Bumberger. Nabídka supermarketu SPAR v budově Florentinum zahrnuje přes 350 druhů masných výrobků, přes 150 druhů ovoce a zeleniny, 869 druhů mléčných výrobků, 267 druhů pečiva a pekárenských výrobků. Dále si zákazníci mohou vybrat z téměř 4 000 nabídek suchého sortimentu, který je doplněn o nápoje, drogistické zboží a potřeby pro domácnost. Kromě široké nabídky si mohou být zákazníci jisti, že stejně jako v jiných prodejnách SPAR i v této dodržuje společnost SPAR ČOS své zásady a dbá především na kvalitu.