JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Oblíbený sladký hřích ve znamení medu

Nedělní odpoledne s návštěvou či v rodinném kruhu je ve většině domácnostech po několik generací ve znamení sladkého zákusku ke kávě. Ve chvíli, kdy však dochází fantazie i domácí zásoby, dort Medovník original od Cake Faktory zaručeně nezklame. První dort svého typu, který byl na český trh uveden v roce 1997. Jedná se o zcela odlišný dort od ostatních nejen svým vzhledem. Již od počátku si Medovník original babybabypostupně získal i ty nejnáročnější gurmány svou jemnou podmanivou chutí. Výjimečnost medovníku je podmíněna originální staroslovanskou recepturou, která mimo jiné vychází výhradně z vysoce kvalitních a pečlivě vybraných surovin. Velký důraz je kladen i na samotné dodavatele, mezi něž patří i Mlékárna Valašské Meziříčí se svojí  patnácti procentní Kysanou smetanou z Valašska. 

„Pravý medovník si získal svou oblibu u zákazníků především pro svou tradiční výrobu, podmanivou chuť a vůni, která vychází z jednoduché filozofie společnosti  Cake Faktory, přinášet na trh výrobky, které jsou  výjimečné", uvádí Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Proto jsme rádi, že můžeme přispět k výrobě takového domácího a ručně vyráběného unikátu s ryzí tradicí, jakým je právě Medovník original. Aby výsledná chuť byla perfektní, je zapotřebí volit kvalitní a prověřené ingredience", dodává Radka Benešová. „Při výrobě našich produktů klademe velký důraz na nové technologie, zpřísněné hygienické podmínky, životní prostředí či kvalifikované zaměstnance," uvádí Tomáš Větvička, generální ředitel společnosti Cake Factory. „Na tomto základě držíme krok s dnešním trhem a budujeme konkurenceschopnost naší společnosti. V současné době prodáváme také v zahraničí - Německo , Rakousko , Hollandsko , Saudská Arábie či Katar.