JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Renata Langmannová novou členkou TERIBEAR DREAMTEAMU Nadace Terezy Maxové dětem

Renata Langmannová se stala novou ambasadorskou medvídka TERIBEARa, oblíbeného symbolu úspěšného charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Jako členka TERIBEAR DREAMTEAMU chce svou prací pro tento projekt pomoci znevýhodněným dětem a přispět k aktivitám Nadace zaměřeným na podporu dětí v pěstounské či ústavní výchově.

Hrdinou může být každý! Nákupem designových produktů projektu TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem může každý toto motto projektu naplnit a pomoci opuštěným a znevýhodněným dětem. A zároveň udělat radost sobě či svým blízkým některým výrobkem ze širokého sortimentu s oblíbeným logem červeného medvídka. Koupit si lze nově třeba tričko, ale i obal na iPhone, kalendář, dětskou hru či termohrnek, polštářek nebo jen záložku do knihy či bonbony, a to na akcích projektu, třeba právě od Renaty Langmannové, přední české modelky a České miss 2006, nebo od dalších známých osobností. Nově lze nakupovat také v e-shopu www.teribearshop.cz a brzy se medvídek TERIBEAR chystá i do kamenných obchodů.  „Nabídku stát se ambasadorkou projektu TERIBEAR jsem velmi uvítala. Jednak proto, že mám projekt moc ráda - je neotřelý, moderní a dle mého názoru „cool" - ale také proto, že jsem se s činností Nadace chtěla propojit více. TERIBEAR je ztělesněním skvělého mixu - pomáhá konkrétně a jasně dětem v náhradní rodinné péči prostřednictvím prodeje designových, kvalitních produktů, které dělají radost hned dvakrát. Tomu, kdo si je koupí, i těm, kterým je díky projektu pomoženo," uvedla ke své účasti na projektu Renata Langmannová.