JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Sladké opékání s HARIBO Chamallows

Jaro v nás probouzí chuť oprostit se od běžných povinností a rozjet se na výlet, uspořádat rodinný piknik nebo si jen tak vyrazit do přírody. Nacházíme si stále více důvodů, proč pobývat častěji a déle venku. Rituál pálení čarodějnic patří k oblíbeným českým lidovým zvykům. Pro mnohé  z nás jsou zábavou, při které se sejdeme s rodinou a přáteli. Vzduch této magické poslední dubnové noci provoní tisíce ohňů, ve kterých se pálí figuríny čarodějnic. Co však tuto čarodějnou noc provoní ještě více, je opékání různých kulinářských dobrot.  Společnost HARIBO nabízí několik druhů pěnových cukrovinek, jako jsou například HARIBO Chamallows Barbecue, které jsou vhodné i k opékání a dětem zpříjemní tento mimořádný den.

," říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Tyto nadýchané pěnové cukrovinky jsou nejvíce oblíbeny mezi dětmi a mladší generací, která se nebojí experimentovat," dodává Rostislav Němec.

  Z produktů HARIBO Chamallows, jako jsou například Chamallows Flowers, Chamallows Exotic, Chamallows Speckies, Chamallows Barbecue lze vytvořit neuvěřitelná kulinářská kouzla a experimenty. Chamallows Barbecue s vanilkovou příchutí jsou velmi oblíbenou grilovací pochoutkou u dětí po celém světě. Chamallows Speckies jsou dvojbarevné pěnové bonbónky rovněž s vanilkovou příchutí.

Chamallows Flowers jsou veselé pěnové kytičky, které lahodí oku i chuťovým buňkám. Chamallows Exotic jsou dalším druhem pěnových cukrovinek, které jsou oproti Chamallows Barbecue a Chamallows Speckies s ovocnou příchutí, která se  rozplyne na jazyku. Celá tato řada produktů je kromě klasického mlsání vhodná i k opékání. Nejsnadnější variantou je napíchnutí HARIBO Chamallows na klacík či opékací jehlu a krátké opečení nad ohněm. Cukr na povrchu lahodně zkaramelizuje a HARIBO Chamallows se v ústech doslova rozpustí. Z rozehřátých HARIBO Chamallows je možné dětem udělat netradiční náplň mezi dvěma sušenkami. HARIBO Chamallows lze kombinovat také s ovocem, například s ananasem nebo jahodami. Portfolio pěnových cukrovinek společnosti HARIBO je velmi nápadité a s pomocí dětské fantazie vzniknou veselé a chutné kombinace pro ty nejsladší zážitky.