JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Velikonoční soutěž se SPAR ČOS

Společnost SPAR ČOS přichystala pro zákazníky soutěž s oblíbenou privátní značkou „SPAR značka kvality" o dárkové karty v hodnotě dvacet tisíc korun na další nákup.

Společnost SPAR ČOS vyhlašuje velikonoční soutěž, která odstartuje již 9. dubna 2014. Zákazníci se mohou zapojit do soutěže s výrobky oblíbené privátní značky „SPAR značka kvality" v hypermarketech  INTERSPAR a supermarketech SPAR až do 22. dubna 2014. Zajímavou finanční odměnou pro výherce budou dárkové karty v celkové hodnotě dvacet tisíc korun. SPAR ČOS do velikonoční soutěže připravil deset dárkových karet po dvou tisících, šance na výhru jsou tedy veliké. Výhru mohou soutěžící získat po odeslání kódu z účtenky.

  „Stejně jako každý rok, tak i letos přinášíme zákazníkům soutěž, která jim  o Velikonocích zpestří běžné nákupy. Šťastných deset výherců vyhraje dárkové karty na nákup v celkové hodnotě dvacet tisíc korun," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Jednotlivé privátní značky představují ucelené řady výrobků, u nichž se spotřebitelé mohou spolehnout nejen na příznivou cenu, ale především na kvalitu. Privátní značka „SPAR značka kvality" je spotřebitelsky velmi oblíbená, proto jsme se rozhodli do letošní soutěže zapojit právě ji. Nabízí široký sortiment potravinářských výrobků a zákazníci mají opravdu z čeho vybírat," dodává Karl Bumberger.  

Jak se zapojit do velikonoční soutěže o 20 000,- Kč
Zákazníci se mohou do soutěže zapojit od 9. do 22. dubna 2014 pokud nakoupí alespoň  deset produktů privátní značky „SPAR značka kvality"
a zašlou SMS s unikátními kódy z jednotlivých účtenek. Soutěžit mohou všichni zákazníci hypermarketů INTERSPAR a supermarketů SPAR, kteří pošlou jeden nebo maximálně osm unikátních kódů z účtenek z jednoho telefonního čísla. Záleží na zákazníkovi, zda nakoupí všech deset výrobků značky „SPAR značka kvality" v jednom nákupu, nebo si nákupy rozdělí na maximální počet osm. Kódy musí být odděleny mezerou a posílají se ve tvaru ISPmezeraKOD na telefonní číslo 900 11 06. Soutěžící budou evidováni pod jedním telefonním číslem. Jednotlivé kódy v sobě skrývají počet nakoupených produktů značky „SPAR značka kvality". Losování výherců proběhne ihned po ukončení soutěže a deset vylosovaných získá dárkové karty po dvou tisících korunách na další nákup v prodejnách SPAR. Úplná pravidla soutěže naleznou zájemci na webových stránkách www.interspar.cz