JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Společnost SPAR ČOS startuje kampaň k novému věrnostnímu programu RIO 2 zaměřenému na rodiny s dětmi

Společnost SPAR ČOS proměnila k 2. dubnu 2014 supermarkety SPAR a hypermarkety INTERSPAR na místo plné exotiky. Zákazníci SPAR ČOS tak budou moci po dobu sedmi týdnů nasát atmosféru fantastické Amazonie a zapojit se do ojedinělého věrnostního programu RIO 2. Marketingová kampaň programu přinášejícího mnoho zábavy pro celou rodinu, bude společností SPAR ČOS podporována nejen televizní reklamou a rádiovými spoty, ale řadou dalších podpůrných aktivit. Perličkou na dortu jsou obrandované RIO 2 kamiony a roadshow po vybraných městech.

  „SPAR ČOS se snaží zpříjemnit nákupy rodinám s dětmi a nabídnout jim něco navíc, proto jsme se s radostí propojili s filmem RIO 2," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. Našim zákazníkům nabízíme nový věrnostní program v podobě limitované sběratelské edice karet a řadu dalších aktivit. O veškerých činnostech týkajících se programu RIO 2 budeme v rámci marketingové kampaně informovat prostřednictvím několika komunikačních kanálů. Ty jsme se snažili připravit tak, aby hned na první pohled či poslech zaujaly," dodává  Karl Bumberger.


Komunikace kampaně k programu RIO 2 Cílem komunikační kampaně k programu RIO 2 je oslovit rodiny s dětmi a motivovat je k častějším nákupům. Věrnostní program RIO 2 bude podporován televizní reklamou zaměřenou právě na ně. SPAR ČOS věří, že TV spot maximálně osloví a realizace Amazonského světa potěší každého návštěvníka vybraných supermarketů SPAR a hypermarketů INTERSPAR. Dalšími informačními toky, díky kterým se může široká veřejnost dozvědět o nových aktivitách společnosti SPAR ČOS jsou rádiové spoty a billboardy. Díky kreativní inzertní podpoře v magazínech a denících mohou čtenáři načerpat inspiraci na zpříjemnění běžných nákupů. Stejně tak budou veškeré informace o věrnostním programu RIO 2 uveřejněny na speciálně připravených webových stránkách  - microsite www.interspar-rio.cz. Vlastníci „chytrých" telefonů budou o programu společnosti SPAR ČOS informování díky uvedeným mobilním aplikacím v rámci RIO 2. V hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR budou rozmístěny POS materiály a letáky.

Věrnostní program RIO 2 - 2. dubna až 20. května 2014
V rámci programu budou mít možnost zákazníci získat za  každých 200 Kč nákupu 1 balíček s 5 ks sběratelských karet RIO 2. Celkem je ve sbírce 120 karet, 24 speciálních metalických karet a 18 karet s křidélky. Zakoupit bude možné i speciální album pro sběratelské karty RIO 2, které je plné barevných obrázků, zábavy, her a informací. Album pro vkládání kartiček bude umístěno ve speciálních stojanech na prodejně a lze jej zakoupit za 69,90 Kč. Do alba plného obrázků z brazilské Amazonie, her, soutěží a zábavy si mohou děti vkládat jednotlivé kartičky a vytvořit si tak svůj vlastní amazonský svět. Album v sobě ukrývá také plakát a hru s fotbalovou tématikou z jedné strany a z druhé terče na hru s křidélky. Pokud by si chtěl někdo rozšířit svoji sbírku kartiček rychleji, pak může balíček karet zakoupit u pokladny za 14,90 Kč.   K uvedení věrnostního programu bude na vybraných hypermarketech Interspar ve zvolených termínech  připraven zábavný doprovodný program.  

Seznam poboček, na kterých bude doprovodný program probíhat:
18.4.2014 - Olomouc
19.4.2014 - Česká Lípa
20.4.2014 - Cheb
25.4.2014 - Ostrava Dubina
26.4.2014 - České Budějovice
27.4.2014 - Plzeň  

Více informací: www.interspar.cz