JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Léto plné exotických ovocných chutí s HARIBO Tropi Frutti

Dny plné sluníčka a pomalu stoupající rtuť teploměru navozují příjemnou náladu. Není proto divu, že mnozí z nás začínají plánovat letní dovolenou, která je bohužel ještě daleko. Se společností HARIBO si může již nyní užít atmosféru tropického pralesa ve formě želatinových bonbónů HARIBO Tropi Frutti každý a kdekoli. Bonbony  HARIBO Tropi Frutti probouzí v milovnících cukrovinek touhu ochutnávat neznámé dálky. V atraktivním balení se ukrývají lahodné cukrovinky s příznačným tvarem tropického ovoce a exotickými příchutěmi mango-mandarinky, černého rybízu, melounu, banánu, ananasu a nově také maracuji.


Produktem HARIBO Tropi Frutti reagujeme na poptávku zákazníků, kteří s oblibou  experimentují a vedle klasických příchutí rádi ochutnají i něco nového," říká Rostislav
Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Věříme, že je bonbony HARIBO Tropi Frutti zaujmou a vychutnají si i novou nevšední příchuť maracuji" dodává Rostislav Němec.

Lahodné želatinové bonbony HARIBO Tropi Frutti lákají nejen tvarem, ale i exotickými příchutěmi. Na trhu jsou HARIBO Tropi Frutti k dostání ve 100 gramovém balení. Cesta na dno balení HARIBO Tropi Frutti  je plná sladkého želatinového poznání. Po otevření sáčku na každého dýchne kouzlo exotiky a nikdo neunikne kouzlu okusit ukryté cukrovinky. Jak již napovídají samotné tvary bonbónů, je možné vychutnat si příchutě šťavnatého melounu, mango-mandarinky, zralého banánu, aromatického černého rybízu, ananasu a nyní nově lahodné tropické maracuji. Tato kombinace nevšedních příchutí přináší neodolatelné pokušení, kterému neodolají děti ani dospělí.