JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Společnost SPAR ČOS uskuteční směnárnu kartiček věrnostního programu RIO 2, které se může účastnit celá rodina

Společnost SPAR ČOS přichystala od 9. května 2014 směnárnu kartiček z věrnostního programu RIO 2. Ve vybraných hypermarketech INTERSPAR si budou moci všichni sběratelé navzájem směnit kartičky, které jim přebývají nebo naopak chybí. Bude připraven i doprovodný program pro děti v podobě soutěží o další balíčky plné kartiček s postavičkami z animovaného filmu RIO 2.

  „SPAR ČOS se snaží vyjít vstříc všem malým i velkým nadšencům, kteří se zapojili do věrnostního programu RIO 2," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Účastníkům nabízíme možnost vzájemné výměny přebytečných kartiček s ostatními sběrateli. Od 9. května bude ve vybraných hypermarketech INTERSPAR probíhat směnárna a to vždy v čase od 14:00 do 18:00 hodiny," dodává  Karl Bumberger.  

Směnárna kartiček proběhne od 9. do 18. května ve vybraných pobočkách Pro všechny zákazníky, kteří se zapojili do sbírání kartiček v rámci věrnostního programu RIO 2, je připravena směnárna. Přebytečné kartičky bude možné směnit za jiné ve vybraných hypermarketech INTERSPAR. Směnárna se bude konat vždy od 14:00 do 18:00 v prostoru před pokladnami. Pro sběratele budou k dispozici směnárenské stolky. Akci podpoří i hostesky a na některých pobočkách i maskoti filmu Nico a Pedro. Děti budou mít možnost soutěžit ve střelbě na terč speciálními kartičkami s křidélky, při čemž mohou vyhrát další balíčky s kartičkami RIO 2. K dispozici bude i maxipexeso nebo maxipuzzle pro nejmenší děti inspirované filmem RIO 2.  

Více informací:

www.interspar.cz