JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

MÁJOVÉ ZASTAVENÍ S MLÉKÁRNOU VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ A OVOCENTREM PŘI PŘÍLEŽITOSTI OSLAV DNE MLÉKA

Mléko je nepostradatelnou součástí jídelníčku. Jedná se bezesporu
o nejpřirozenější nápoj, se kterým se lidský jedinec setkává bezprostředně po svém narození a ve výživě ho pak v různých formách provází po celý jeho život. Není proto od věci, že právě mléku je věnován jeden kalendářní den, který má nejširší veřejnosti připomenout význam mléka a výrobků z něj pro lidské zdraví. Od roku 1957 slaví světová mlékařská veřejnost v měsíci květnu „Mezinárodní den mléka". U této příležitosti zve Mlékárna Valašské Meziříčí na valašskomeziříčské náměstí, kde v pátek 30. května od 8 do 16 hodin proběhne oslava Světového dne mléka.


  „U příležitosti oslav Světového dne mléka a s ohledem k úspěšným minulým sezónám jsme se i letos rozhodli pokračovat v oslavách tohoto dne společně s občany města," říká Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Velice se proto těšíme z opětovné nabídky navázání spolupráce ze strany Ovocentra," dodává Radka Benešová.

   Mlékárna Valašské Meziříčí, která si již léta zakládá na prvotřídní kvalitě svých výrobků, připravuje na pátek 30. května pro zákazníky ve spolupráci s Ovocentrem, předním velkoobchodním dodavatelem čerstvého ovoce a zeleniny v regionu „Den mléka" na valašskomeziříčském náměstí.  Zde bude přistaven chladící vůz se standardními ochutnávkami stávajících i nových produktů z širokého sortimentu mlékárny, které jsou spotřebitelsky oblíbené a navíc získaly i významná ocenění. Bude se jednat například o acidofilní mléka, smetanové jogurty či čerstvé mléko. Produkty zde budou návštěvníkům k dispozici exkluzivně za zvýhodněnou cenu. Za příznivého počasí se ve 14:00 hodin představí dětská taneční skupina HIP AIEROBIC Loučka a regionální Akademie sportu při SVČ Domeček.  Po celý den bude připravena zábava pro děti ve formě soutěží s odměnami.