JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nezapomeňte na svačinu v den plný zábavy

Do kalendáře nejoblíbenějších dětských dnů se bezesporu již nastálo zapsal ten, který je věnován výhradně jim. Nejedno místo se 1. června promění v dětská hřiště plná pestrého programu a zábavy. Ať už s dětmi vyrazíte do zoo, do parku nebo na výlet, hlavní cíl je jasný, pobavit a především rozesmát všechny malé i větší ratolesti. Na cestách nebo při plnění nejrůznějších úkolů a disciplín může dětem snadno vyhládnout, a proto nezapomeňte přibalit svačinu, která na cestách může přijít vhod. Zdravou a přitom chutnou variantou na rychlé doplnění energie a osvěžení je nízkotučné Kefírové mléko Višeň nebo Kefírové mléko Meruňka od Mlékárny Valašské Meziříčí.

„Protože jarní počasí láká rodiny k výletům a aktivitám, u kterých děti často dostihne hlad, je třeba doplnit energii vhodnou svačinou. Kefírové mléko může být jednou z variant na rychlé občerstvení nejen pro ně, ale i pro dospělé," říká Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Především dětem v den plný zábavy, her a soutěží můžete do batohu přibalit zdravou variantu svačinky a vybrat Kefírové mléko s višňovou nebo meruňkovou příchutí a zpestřit jim jejich jídelníček," dodává Radka Benešová.

Nízkotučná kefírová mléka

Kefírové nízkotučné mléko s višňovou nebo meruňkovou příchutí  obsahuje probiotické kultury (Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus). Je doporučováno všem věkovým skupinám. Kefírová mléka jsou vhodná jako doplněk stravy při dodržování zdravého životního stylu. Navíc mají pouze  0,8% tuku.