JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

SPAR ČOS věnuje u příležitosti Dne dětí a termínu vysvědčení měsíc červen nejmladším spotřebitelům

Společnost SPAR ČOS, která se zaměřuje na rodiny s dětmi nezapomíná ani tento rok na Mezinárodní den dětí, který každoročně připadá na první červnový den. Měsíc červen počínaje Dětským dnem a konče vysvědčením, kdy jsou děti odměňovány sladkostmi či malými pozornostmi, společnost SPAR ČOS věnuje zejména nejmladším spotřebitelům, pro které připravila Dětský svět. V tomto unikátním projektu, který proběhne na devíti vybraných prodejnách INTERSPAR, se spojily tři společnosti silných dětských značek Pribina TPK, Kofola a Nestlé. Na vybraných prodejnách v rámci projektu vyroste „dětský koutek", kde budou moci maminky pohodlně na jednom místě nakoupit kvalitní dětské výrobky, ale zároveň i děti hravě zabavit. První červnový den děti navíc obdrží sladkost či časopis maskota dráčka INGA.

    „Naše společnost se orientuje především na rodiny s dětmi, kterým jsme se s ohledem k oslavám Mezinárodního dne dětí a termínu vysvědčení rozhodli programově věnovat měsíc červen," říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS. „Za tímto účelem jsme se spojili s předními výrobci dětských produktů na českém trhu a společně jsme vytvořili unikátní projekt „Dětský svět"," dodává Karl Bumberger.   Děti se budou moci nejen pobavit v dětském koutku, ale také ochutnat výrobky silných dětských značek: Pribina TPK se značkami Pribináček a Apetito Béďa, Kofola se značkou Jupík a Nestlé s výrobky Nestlé Cereálie. Dětský koutek bude vybaven lednicemi a stojany, kde bude možné pohodlně na jednom místě nakoupit kvalitní a oblíbené dětské výrobky. Děti si budou moci navíc zaskákat panáka, vyfotit se s oblíbeným maskotem, vybarvit si omalovánky či si odpočinout na sedacím vaku Pribináček.   Navíc je pro děti připravena roadshow s maskoty a dárky jmenovaných značek, která bude maminkám a dětem k dispozici vždy pátky či soboty celý měsíc na těchto 5 vybraných hypermarketech INTERSPAR:

Praha Hostivař 30.5. - 14:00 - 18:00, 31.5. - 10:00 - 15:00
Liberec 6.6. - 14:00 - 18:00, 7.6. - 10:00 - 15:00
Mladá Boleslav - Jičínská 13.6. - 14:00 - 18:00, 14.6. - 10:00 - 15:00
Brno Vídeňská 20.6. - 14:00 - 18:00, 21.6. - 10:00 - 15:00
Praha Štěrboholy 27.6. - 14:00 - 18:00        

Více informací: www.interspar.cz