JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Kolové tlapičky medvídka koaly v provedení společnosti HARIBO

Společnost HARIBO přináší na trh originální novinku tohoto roku. Tentokrát se nechala inspirovat jedním z nejznámějších a nejroztomilejších zvířátek Austrálie, medvídkem koalou. Pro malé i velké milovníky sladkostí nabízí kolové bonbóny Coala-Tatzen ve tvaru tlapiček medvídka koaly s ovocnou příchutí. Ve vtipně navrženém devadesáti nebo stosedmdesátipěti gramovém balíčku naleznou zákazníci višňové, citrónové nebo pomerančové ko(a)lové tlapičky.

„Naše portfolio výrobků skýtá rozmanitou nabídku cukrovinek, všech možných tvarů a příchutí," říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Za dlouhá léta naší produkce víme, že úspěch produktů nezávisí jen na chuti, ale i zajímavosti provedení, která dokáže oslovit. Věříme, že si originální podoba kolových tlapiček medvídka koaly s ovocnou příchutí najde spoustu nadšených malých i velkých zákazníků," dodává Rostislav Němec.

Společnost HARIBO má na současném světovém cukrářském trhu vedoucí pozici a těší se stále větší oblibě. A to díky pestrosti, hravosti a kvalitě produktů. Kolové bonbónky HARIBO Coala-Tatzen jsou výrobkem, ve kterém se snoubí skvělý nápad, originální provedení a především neodolatelná chuť. Tyto plněné kolové želatinové cukrovinky v sobě ukrývají ovocnou náplň, která vhodně doplňuje kolovou chuť. Příchuť višně, citrónu a pomeranče se skvěle hodí k nezaměnitelnému aroma koly a utváří tak celkový neodolatelný zážitek.