JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci s Dairy4Fun přináší tip na dezert s motivem pohádkového Krtečka

Mlékárna Valašské Meziříčí, výhradní distributor, ve spolupráci se společností Dairy4Fun, představuje dezert s motivem Krtečka, nejznámější české animované postavičky. Společnosti navazují na řadu spotřebitelsky oblíbených vajíček Kid's mania a Šmoulové. Dezert skrývá nejen lahodnou mléčnou pochoutku krémové konzistence s čokoládovo-vanilkovou příchutí, ale i malý dárek navíc. Vajíčka byla vyrobena dle receptury vytvořené speciálně pro děti a jsou originálním tipem na svačinu. 

„Snažíme se maximálně vyjít vstříc i poptávce našich nejmenších zákazníků,
a protože legendární  Krteček je dlouhodobě jasně nejoblíbenějším hrdinou českých dětí, navázali jsme na úspěšnou spolupráci se společností Dairy4Fun
a představujeme nové vajíčko právě s tímto malým tvorečkem z dílny Zdeňka Milera," říká Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Tento čokoládovo-vanilkový dezert navíc představuje kombinaci skvělé chuti a malého překvapení," dodává Radka Benešová.

To nejlepší z české dětské kinematografie a jedna z nejznámějších postaviček Večerníčků všech dob se nyní ukrývá v čokoládovo-vanilkovém dezertu. Sháněl kalhotky, zachraňoval zvadlé květiny, dováděl na karnevalu, cestoval po zahraničí nebo se stal fotografem - Krteček. Od vajíčka s Krtečkem, který vznikl ve spolupráci Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Dairy4Fun, mohou děti očekávat kromě chutného mléčného dezertu také drobné překvapení a to sice v podobě figurky tohoto důvtipného animovaného tvorečka.