JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Vychází v lednu v nakladatelství AlbatrosMedia

Zkoušeli jsme všechno!

Respektující a klidné výchovné postupy

Isabelle Filliozat  

Počet stran: 140

Doporučená cena: 249 Kč  

Vzdor, slzy a záchvaty vzteku dětí ve věku 1 až 5 let. Vidíte v tom naschvály, neposlušnost, drzost a kladení odporu. Hledáte vinu u sebe, snažíte se přijít na chyby, kterých jste se při výchově dopustili. Ale co když se jedná o zcela jiné příčiny? Autorka vás na konkrétních situacích seznámí s myšlenkovými pochody a reakcemi dětského mozku. Její poznatky vycházejí z nedávných objevů neurofyziologie a experimentální psychologie, a její rady umožňují lepší pochopení reakcí dítěte v různém věku.

 

Dopravní prostředky

Připínací knížka  

Obor: Leporela

Pro čtenáře od 0 let

Počet stran: 12

Doporučená cena: 189 Kč  

Roztomilá knížečka, kterou díky plastovému kroužku připnete na kočárek nebo postýlku, spolehlivě zabaví i ty nejzvídavější mrňousky! Veselé dopravní prostředky v jemných barvách a bezpečném provedení vykouzlí úsměv na tvářích všech dětí.    

 

Zvířátka

Připínací knížka  

Obor: Leporela

Pro čtenáře od 0 let

Počet stran: 12

Doporučená cena: 189 Kč  

Roztomilá knížečka, kterou díky plastovému kroužku připnete na kočárek nebo postýlku, spolehlivě zabaví i ty nejzvídavější mrňousky! Milá zvířátka v jemných barvách a bezpečném provedení vykouzlí úsměv na tvářích všech dětí.    

 

Pou a kamarádi

Zábavné aktivity se spoustou samolepek

Paul Salame  

Pro čtenáře od 2 let

Počet stran: 16

Doporučená cena: 99 Kč

Chceš se seznámit s kamarády oblíbeného Poua? Poznáš, na co si spolu rádi hrají a hlavně si užiješ zábavu při plnění hravých úkolů. Čeká tě hledání a lepení barevných samolepek, bludiště, hledání rozdílů mezi obrázky, puzzle a další.

 

Pou a svět barev

Omalovánky s nejpopulárnější postavičkou posledních let

Paul Salame

 Pro čtenáře od 2 let

Počet stran: 32

Doporučená cena: 89 Kč  

Oblíbený Pou je konečně tady! A s ním i jeho kamarádi: kočička, pejsek, ptáček a kravička. Čekají, že se k nim přidáš a zažijete spoustu dobrodružství. Poznáš, kdo to přibzučel ve včelím kostýmu? Uhádneš, koho z klobouku vytáhne kouzelník Pou? Chceš si hrát na detektiva nebo sportovat na zahradě? Vezmi své oblíbené pastelky a ponoř se do veselého světa barev.

 

Pou a zábava

Hry, úkoly, zábavné aktivity

Paul Salame  

Pro čtenáře od 2 let

Počet stran: 32

Doporučená cena: 99 Kč  

Zažij neopakovatelné chvíle s Pouem a jeho přáteli! Užiješ si zábavu při plnění hravých úkolů jako jsou bludiště, hledání rozdílů mezi obrázky, puzzle, vybarvování a mnohé další. Hravé aktivity s populárním hrdinou zabaví a současně rozvíjí pozornost, paměť, prostorové vnímání, představivost a mnohé další dovednosti a schopnosti dětí.  

 

Pouíkův den

Zábavné aktivity se spoustou samolepek Paul Salame

Pro čtenáře od 2 let

Počet stran: 16

Doporučená cena: 99 Kč

Zažij celý den s Pouíkem! Poznáš, co rád dělá a jak to vypadá u něj doma. A hlavně si užiješ zábavu při plnění hravých úkolů. Čeká tě hledání a lepení barevných samolepek, bludiště, hledání rozdílů mezi obrázky, puzzle a další. Hravé aktivity s populárním hrdinou zabaví a rozvíjí mnohé dovednosti.

 

Kamarádi auta THiLO

Ilustrace: Katharina Wiekerová

Obor: Beletrie pro děti

Pro čtenáře od 4 let

Počet stran: 40

Doporučená cena: 179

Tony Řehtačka touží po pořádném dobrodružství! Ale jak to zařídit, když má jen tři kola a stojí na vrakovišti. Ale teď se na něj usmálo štěstí. Potkal skvělého kamaráda - policejní auto jménem Mik. A ten má důležitý úkol: chytit monstrauto Marvina a jeho černou bandu... Čtení s obrázky rozvíjí v dítěti jeho představivost i slovní zásobu. První stupínek v řadě čtyř edic Albatrosu, které z dětí vychovávají opravdové čtenáře.  

 

Počítání soba Boba - 3. díl

Cvičení pro rozvoj matematických schopností a logického myšlení pro děti od 5 do 7 let

Jiřina Bednářová  

Obor: Výchova a pedagogika

Pro čtenáře od 5 let

Počet stran: 64

Doporučená cena: 129 Kč  

Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji matematických schopností a prevenci potíží v matematice po zahájení školní docházky, zároveň rozvíjí matematické nadání, přemýšlení. Při práci s knihou se budují základní matematické pojmy jako např. všechny, některé, málo, hodně, stejně, méně, více... Zaměřuje se na rozvoj schopností, jako je třídění, řazení, základy orientace v prostoru atd.

 

Atlas světa pro děti Iva Šišperová, Oldřich Růžička  

Ilustrace: Zuzana Selingerová, Tomáš Tůma, Pavla Kleinová, Kateřina Hikadová, Zuzana Musilová

Pro čtenáře od 6 let

Doporučená cena: 299 

Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. V atlase naleznete: celý svět v sedmi velkých rozkládacích mapách, patnáct vložených sešitků plných dalších podrobností a informací, barevné a zábavné ilustrace, srozumitelné texty i zábavu, zvířata a rostliny všech kontinentů, architekturu a kulturu všech částí světa.

 

Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi D.L. Greenová  

Pro čtenáře od 6 let

Počet stran: 128

Doporučená cena: 169 Kč  

Tuhle mě popadla touha starat se přes víkend o našeho třídního křečka Kadínka. Ani si neumíte představit, co všechno jsem kvůli tomu vytrpěl! Nejdřív jsem mámě slíbil, že se celej tejden budu sám starat o našeho psa Vajgla. Pak jsem se musel vypořádat s faktem, že děsivá Patricie Čeňková si chce Kadínka také půjčit. Pro Kadínka jsem byl ochoten udělat cokoliv! Ale to jsem ještě netušil, do čeho se pouštím.    

 

Angry Birds - Bombasovy nejlepší narozeniny Kolektiv    

Obor: Beletrie pro děti

Pro čtenáře od 6 let

Počet stran: 48

Doporučená cena: 129

Bombas má narozeniny, ale raději se šel schovat. Podaří se ostatním ptákům Bombase najít a připravit mu tu nejlepší oslavu narozenin ze všech?  

 

Angry Birds - Stella - Stella už toho má dost Paula Noronen  

Obor: Beletrie pro děti

Pro čtenáře od 6 let

Počet stran: 116

Doporučená cena: 149 

Všichni jsou naprosto u vytržení - Stellina kapela předvedla náramný koncert! Jenže další den se ostatní ptáčci ke Stelle chovají opravdu prapodivně. Skoro jako kdyby podnikali něco za jejími zády... To si Stella nenechá líbit, a tak si balí věci a odchází pryč. Brzo se však dostane do pěkného průšvihu a bez pomocného křídla kamarádů se neobejde.  

 

Kouzelná aktovka Daniela Krolupperová    

Ilustrace: Vlasta Baránková

Pro čtenáře od 7 let

Počet stran: 80

Doporučená cena: 179

Na jaře se do blízké říčky vrátili raci, a tuhle vzácnou podívanou si druháci Viktor a Hugo nemohli dát ujít. Viky však u vody uklouzne a dokonale se zmaže a školní aktovku promění v potrhanou kouli. Když se loudají přes park domů, na lavičce sedí dva pánové, kteří vypadají jako ze starého filmu. A jeden z nich Vikymu nabídne novou brašnu. Viky si ji rád vezme, ale pak nestačí kulit oči, co aktovka všechno dovede!    

 

LEGO® CITY Zkouška pro zloděje Stacia Deutsch  

Obor: Populárně - naučné pro děti

Pro čtenáře od 7 let

Počet stran: 32

Doporučená cena: 269 Kč  

Připrav se na úžasné dobrodružství ve světě LEGO® City! Nováček mezi zloději, Radek Raubíř, musí podstoupit zkoušku a ukrást věci ze seznamu, který dostal od členky Klubu dlouhých prstů. Myslí si, že zadaný úkol snadno splní na každoročním průvodu ke Dni LEGO City, kde se vždy sejde hodně lidí. Vůbec však netuší, že bude muset překonávat spoustu překážek a že ne vše půjde tak hladce, jak si naplánoval.  

 

Šikulové potřetí Petra Gherbetz

Obor: Populárně - naučné pro děti

Pro čtenáře od 7 let

Počet stran: 96

Doporučená cena: 149

Tvořte s námi! V knižní podobě vám přinášíme další sérii návodů z televizní obrazovky, tentokrát zajímavé výrobky z netradičních materiálů, jako jsou např. dinosauří boty, písmena z trávy či vlasové studio, a několik nákresů origami, z kterých lze složit vlastní zoo. Šikulové najdou v knížce také hravé úkoly pro rozvoj pozornosti a prostorové představivosti, např. obrázková sudoku nebo hlavolamy.