JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Václav Chaloupek v Berouně 13.3.2015

U Příležitosti 15.výročí narození berounských medvědů navštívil pan Václav Chaloupek Beroun. Celá akce probíhala v berounském kině v pátek 13.3.2015 od 16.30 hodin. Z novinářů tam byla zástupkyně Deníku a já za náš časopis Baby Book.

 

Ač celé akci dělalo radio Relax mohutnou reklamu několik dnů předem a zvalo děti a rodiče, bylo kino Mír v Berouně poloprázdné. Ještě navíc zde bylo několik maminek s dětmi, kde děti byly nevychované, jedly popkorn a znatelně o dění v kině neměly zájem. 

Promítaly se filmy o večerníčcích a Václav Chaloupek vzpomínal a vyprávěl o celém natáčení a o novém seriálu o medvědech. Z pracovních důvodů jsem zde nemohl být do konce, ale celou domu mé přítomnosti jsem se zasněně díval na filmy , vzpomínal na svá dětská a studenstká léta, kdy jsem často chodil do lesů, kde se vše natáčelo. 

Město Beroun letos slaví 750 let založení města, budou zde po celý rok 2015 probíhat  další kulturní  akce.

 

Vstupné ač novinář, jsem rád zaplatil a lituji těch, kteří seděli doma , přišli oni i jejich děti o krásný zážitek  a plnohodnotnou kulturní akci. Poděkování patří vedení kina, starostce, místostarostovi a všem na městkém úřadě v Berouně, kteří akci připravili.