JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Kabátův celozrnný žitánek: Hlavně zdravě!

Ať už sportujete, hubnete, nebo prostě chcete jíst zdravě, hledáte 100% kvalitní pečivo. Takové vyrábí pražská Pekárna Kabát a mezi její špičky patří Kabátův celozrnný žitánek, který se chlubí hned dvěma stovkami – 100% celozrnným a 100% žitným obsahem. Proto pečivo obsahuje velmi malé množství lepku, dostatek vlákniny a zdraví prospěšné látky jako jsou vitamíny E, B nebo vápník, fosfor, fluor, železo a hořčík. Prostě taková bomba pro váš imunitní systém.

 

 

Kabátův celozrnný žitánek | 13 Kč

Váha: 108 g

Na našich prodejnách i v plněné variantě se sýrem Cottage. (32 Kč)

Stejně jako ostatní produkty z Kabátovy pece žitánek neobsahuje žádné chemické přídavky, jen chlebovou celozrnnou mouku, žitnou mouku, žitný kvas a vodu. Pečení z žitné mouky je díky malému množství lepku obtížnější, a proto je žitánek svým složením tak výjimečný.

Žitná mouka je navíc obecně považovaná za zdravější variantu klasické bílé pšeničné mouky, a to díky vysokému podílu výše zmíněných minerálů a vitaminů, které se v bílé mouce procesem přípravy a mletí ztrácejí. A to řádově v desítkách procent. Skladba žitné mouky je pro člověka příznivější a podporuje ochranu těla proti srdečním a cévním chorobám. Proto je Kabátův celozrnný žitánek výsledkem nejen kvalitních produktů, ale i správně „upečené“ receptury.