JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Něco pro tatínky :MUSCLE&FITNESS 3/2016 se soutěží "DO FORMY" i pro maminky

MUSCLE&FITNESS             3/2016

 

* Superšance i pro vás! Jste nespokojení se svým nynějším výzorem a toužíte po zásadní změně? A nejlépe v relativně krátkém časovém horizontu, řekněme do tří měsíců? Redakce MUSCLE&FITNESS opět vyhlašuje pro zájemce z ČR a SR tradiční korespondenční soutěž ve změně postavy pro kondičně a rekreačně cvičící muže a ženy každého věku. Propozice, informace a přihlášky do 16. ročníku DO FORMY S MUSCLE&FITNESS se nacházejí v čísle 3/2016 M&F!

 

* Jak trénuje současná největší hvězda světového wrestlingu John Cena? Reportérský tým M&F USA se účastnil Cenovy tréninkové lekce v jeho soukromé posilovně poblíž Tampy na Floridě. Exkluzivní reportáž na deseti časopiseckých stranách!

Megastar WWE John Cena je v březnovém vydání M&F přítomen také na titulní stránce a středovém posteru, kde je zachycen na unikátním snímku – během série těžkých dřepů! (Z druhé strany posteru figuruje slovenská mistryně světa v bikini fitness, půvabná Ľubica Bérešová.)

 

* Proč Ľubica Bérešová vyměnila házenou, v níž dlouhá léta hrála první ligu za rodné Košice, za bikini fitness? Jak se jí povedlo za poměrně krátkou dobu dostat se v novém sportu až na samotný vrchol? A jak vypadá její trénink a dieta?

 

* Jaké jsou principy tréninkového systému Mountain Dog? Proč je v nejednom ohledu ideální pro budování svalové hmoty? A jak vypadá rozpis na všechny hlavní svalové partie, inspirovaný touto metodikou? (Cviky na instruktážních fotografiích předvádí Cody Montgomery, jenž se vloni ve věku pouhých dvaceti let stal absolutním vítězstvím na NPC USA Championships nejmladším držitelem profesionální licence IFBB. Více o něm v rubrice Svět fitness.)

 

* Jaká je tréninková filozofie dvojnásobného vítěze CrossFit Games v divizi masters Shawna Ramireze?

 

* Jak vypadá nácvik silové všestrannosti v podání šampionky CrossFit Games (2014) a kanadské reprezentantky ve vzpírání Camille LeBlanc-Bazinet?

 

* Co doporučují na vytvarování sportovního V-tvaru trupu úspěšné závodnice v profesionálním figure – Gennifer Strobo a Candice Keene?

 

* Zbavujte se tuku, tvarujte svaly! Čtyřtýdenní tréninkový program formování postavy (plus stravovací tipy) pro ženy. Trénink je využitelný i pro účastnice soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2016.

 

* Jak ideálně rozvrhnout tréninkový program z pohledu prevence přetrénování?

 

* Jak vypadá tréninková periodizace, zaměřená na zlepšení výkonu v soupažném tlaku nad hlavu?

 

* Jak tvarovala lýtka sedminásobná šampionka Ms. Olympia Cory Everson?

 

* Jak co nejlépe izolovat zadní hlavu deltového svalu při upažování s kladkami v předklonu?

 

* Jak účinně rozvíjet silovou vytrvalostbenčpresu na opakování?

 

* Jak co nejlépe zvládnou dynamickou variantu angličáků (burpees), jež vám umožní v časovém limitu zvládnout víc opakování?

 

* Jaké jsou zásady stravování v objemovce?

 

* Jak připravit pětici chutných jídel z květáku ve stylu paleo diety?

 

* Proč je vhodné konzumovat kořenovou zeleninu?

 

* 75 let MUSCLE&FITNESS (1. část). Završením loňského roku ukončila americká edice MUSCLE&FITNESS oslavu 75. výročí svého vzniku. (Společná česká a slovenská edice M&F oslavila v témže roce 25 let své existence.) Které rady a doporučení platí od roku 1940 až dodnes?

 

* Jak trénují a jak se stravují kontinentální šampion IFBB, český profesionální kulturista Jan Kubík a jeho sparingpartner, mistr ČR René Gorol? Má René do budoucna potenciál prosadit se i na mezinárodních podiích?

 

* Čím si prošli během tří měsíců trvání soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2015 vítěz kategorie mužů od 26 do 35 let Slávek Novotný a nejlepší mezi nejmladšími ženami (15–25 let) Radka Gejgušová? A jak vypadali další finalisté téhož mužského věkového rozhraní (8) a kategorie žen od 36 do 45 let (6)?

 

* Jaký průběh měla zápolení silných žen na trenčínském výstavišti během Šport festivalu Slovakia 2015?

 

* Jakých výkonů dosahovala lifterská omladina na mezinárodní Grand prix Slovakia 2015 v silovém trojboji dorostu a juniorů v Časté poblíž Bratislavy?

 

* Jaké jsou oblíbené cviky juniorského mistra světa IFBB v klasické kulturistice Erika Halašky z Prievidze?

 

* Jak fungoval postup 3D modelování při výrobě nové sošky Eugena Sandowa, již pro slavnostní vyhlášení šampionů Olympia Weekendu 2015 připravil fotograf (a bývalý soutěžní kulturista) Ivan Pavlisko z Ružomberku?

 

* KVÍZ M&F! Chcete si rozšířit své znalosti o známých osobnostech showbyznysu? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 3/2016!