JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Mamaja představuje inovovaný předvázaný šátek Caboo

Caboo propojuje výhody šátku a nosítek. Umožňuje více poloh při nošení a zároveň je snadný na manipulaci. Nyní mohou maminky vybírat ze čtyř typů – Caboo Organic, Blend, NCT nebo DX. První dvě překvapí zajímavými novinkami.

Předvázaný šátek Caboo používají maminky po celém světě. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je společnost Mamaja group s. r. o. Miminko v něm můžete nosit už od narození, a to ve čtyřech různých pozicích (například kolíbka nebo klokan), které měníte dle věku dítěte.

Nové varianty Caboo

DX je na trhu již delší dobu, Organic, Blend a NCT jsou zcela nové. Tyto čtyři typy se liší v materiálu, ze kterého jsou ušity (biobavlna nebo bavlna v kombinaci s polyesterem), pevností jednotlivých částí a mírou podpory hlavičky. „Organic je luxusní variantou pro ty, kteří milují design, biomateriál a nošení. Blend doporučujeme těm, kteří rádi nosí, NTC těm, kdo chtějí nosit s minimálními náklady, a DX pak sportovně založeným maminkám a tatínkům,“ vypočítává Kateřina Borunská z Mamaja group. Podrobné porovnání najdete na webu Mamaja.cz. „Starší typy šátků jsou stále k dostání, ale jde už jen o doprodej,“ upozorňuje Borunská. Novinky si můžete například vyzkoušet na veletrhu v Brně Pro dítě nebo v Praze na For kids a koupit je tam s veletržní slevou.

Co by maminky měly ještě o Caboo vědět?

Caboo lze používat až do 15 kg dítěte. Manipulace s ním je snazší než s jinými šátky díky pružnosti materiálu a kroužkům na bocích. Je již předpřipraveno pro všechny pozice. Pomůže vám také návod v českém jazyce, obrázkový manuál a instruktážní videa.

Caboo je ideální pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní váhou. Miminko je nošeno poblíž srdce, takže slyší jeho tlukot, na který je zvyklé z bříška. Tento šátek podporuje široké postavení nožiček a vytváří pevnou oporu páteři.

Více informací:

Mgr. Markéta K. Fingerová,

MAMAJA group s.r.o.

tel.: +420 734 854 170,

e-mail: m.fingerova@mamaja.cz

www.mamaja.cz, www.manduca.cz, www.pop-in.cz, www.ellashouse.cz, www.pijemezeskla.cz 

www.facebook.com/Mamaja.cz