JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Jarní zahrádka Millaminis

Jaro je jedno z nejkrásnějších ročních období. Příroda se začíná po dlouhém zimním spánku probouzet a na zahrádkách je spousta práce. Nyní se na novou sezónu mohou těšit i malí zahrádkáři. Umožněte svým nejmenším proniknout do tajů tohoto hobby a probuďte v nich zájem o přírodu kolem nás. Originální stavebnice Velká zahrada Millaminis je naučí, jak se správně starat o květiny i stromy a dalším dovednostem.

 

Naše řady stavebnic nabízejí různá koncepční prostředí, která jsou vhodná pro děvčata i chlapce. Millaminis je stavebnicí, která dětem hravou formou rozvíjí jemnou motoriku i fantazii, rozšiřuje jejich slovní zásobu a povědomí o světě kolem nich, “ říká Radim Neuman, obchodní a marketingový ředitel společnosti millaminis s.r.o.

 

Mít vlastní zahrádku je snem téměř každého dítěte i nejednoho rodiče. Stavebnice Velká či Malá zahrada Millaminis splní toužebné přání alespoň těm nejmenším. Mohou zahradničit za jakéhokoli počasí a odměnou jim budou vždy krásně rozkvetlé květiny, o které mohou pečovat ve spolupráci s několika zvířátky, která na zahradě pomáhají. Stavebnice je určena dětem již od jednoho roku. Millaminis je českým výrobkem, který je vyroben ze speciální lehčené pěny a je zcela zdravotně nezávadný a bezpečný. Jednotlivé dílky jsou uzpůsobeny již těm nejmenším ručkám a poskytují hraní bez ostrých tvrdých hran.