JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Co letos obléct dětem k vodě? Nové plavky a UV trička od Pop-in

Co letos obléct dětem k vodě? Nové plavky a UV trička od Pop-in

Mamaja group představuje novinky z dílny Pop-in pro rok 2016. Tentokrát jsou to plenky, plavky a originální trička s UV filtrem v novém designu. Jako bonus potom firma připravila vkládací síťky do plavek.

Plavky Pop-in nemají žádné patentky a vynikají díky tomu, že skvěle sedí a těsní. Nově k jednobarevným modelům a těm se zvířátky, bábuškami a roboty přibyly ještě autíčka (v holčičích i klučičích barvách), rakety, japonské kokeshi panenky a vzory inspirované Eddie munster a Herman munster (více informací o Eddiem a Hermanovi najdete ZDE). Pořídíte je za 295 Kč.

Plavky doplňují speciální trička s UV filtrem 50, pod která není třeba dítko už mazat krémem. Bez problémů dokáží ochránit dětskou citlivou pokožku před spálením. Rychle schnou, a díky patentu vzadu na krku, se dobře zapínají. Designově ladí k plavkám. Maminky tak mohou svým dětem pořídit celý komplet, který doplňují i nové plenky Pop-in V2. Trička stojí 420 Kč, plenky 595 Kč.

Další novinkou jsou vnitřní plenky do plavek. Pokud dojde k nehodě, není úplně jednoduché se hovínka z dětských látkových plavek jakékoli značky rychle zbavit. Proto Pop-in přichází se speciální síťkou, kterou lze vložit do Pop-in i jiných plavek a která usnadní čištění látky i svlékání ratolesti. Lze ji koupit za 179 Kč.

Všechny produkty najdete na www.mamaja.cz.

 

Více informací:

 http://www.pop-in.cz/co-jsou-pop-in/