JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Kamarádi, přátelé,......

 


Kamarádi, přátelé,

 
již tuto sobotu můžete letos poprvé doběhnout až k hradní bráně. Seriál Běžíme na hrad začíná na hradě Točníku, a jestli jste se ještě nepřihlásili, je to stále možné online. Ušetříte tím čas sobě i nám při prezenci na místě před startem. Za necelé tři týdny bude seriál pokračovat na pohádkovém hradě Bouzov, a když se zaregistrujete a uhradíte startovné do pátku 20.5., máte je stále za zvýhodněnou cenu. Seriál bude dál pokračovat na hradech Kunětická hora, Loket a Veveří.
K jakémukoliv závodu seriálu Běžíme na hrad se můžete přihlásit na našich zcela nových stránkách www.bezimenahrad.cz
 
Pro prvních 250 registrovaných v závodech na 5 km nebo 15 km na každém z hradů je připraveno v ceně startovného také účastnické tričko KILPI s emblémem seriálu. Na každého čeká také levnější vstupné na hrad. Aktuální novinkou je, že všichni, kdo doběhnou do cíle Pětky a Patnáctky, získají finišerskou medaili s logem seriálu. Hlavním mediálním partnerem je časopis a web www.behej.com, kde si můžete přečíst například rozhovor o seriálu:
http://goo.gl/9bfooC

V letošním roce jsme připravili řadu novinek:
Závody se přesouvají z nedělí na soboty a budou začínat o něco později, tak abyste nemuseli o víkendu spěchat z postele tak brzy. Pro děti budou začínat v 11.00 hod. a pro dospělé ve 13.00 hod. závod na 5 km a ve 14.30 hod. závod na 15 km. Pro děti jsme připravili závody ve všech věkových kategoriích již od 3 let na vzdálenosti 100 m, 300 m, 600 m a 1200 m. Odpolední závody pro všechny ostatní budou v délkách 5 km a 15 km.

Ve spolupráci s naším partnerem Hypoteční bankou jsme pro vás připravili novou týmovou soutěž – Rodinný běh Hypoteční banky. Detaily najdete na našem webu. 

O všech novinkách vás budeme průběžně informovat na našem FB. Pokud se stanete jeho fanoušky, můžete soutěžit například o startovné zdarma nebo o řadu jiných cen. Podpořte náš FB profil, pojďte rozšířit naši komunitu zde:
https://www.facebook.com/bezimenahrad

Kromě závodění na atraktivních tratích v krásné přírodě s dominantou hradu v cíli každého ze závodů budete moci opět soutěžit v kvízové hře Tajemství hradu, případně se vaše děti budou moci projít Pohádkovou cestou a plnit úkoly, které jim budou zadávat známé postavy z pohádek. V programu na vás bude čekat i vystoupení skupiny historického šermu nebo řada dalších aktivit.

Budeme se na vás všechny těšit
 
Tým seriálu Běžíme na hrad