JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

AUTO OPAT A NOVÉ CENTRUM ZÁNOVNÍCH A POUŽITÝCH AUTOMOBILŮ

AUTO OPAT A NOVÉ CENTRUM ZÁNOVNÍCH A POUŽITÝCH AUTOMOBILů

Skupina AUTO OPAT byla ustavena po vzniku mateřské firmy, založené panem Richardem Opatem v roce 1993. Zpočátku se věnovala pronájmu vozidel. Postupem času svoje aktivity rozšiřovala o ruční mytí, rychloservis, pneuservis a asistenční služby.

Zlomový okamžik nastal před devíti lety, kdy v provozovně v Legerově ulici v Praze uvedla do provozu značkový servis ŠKODA AUTO. O tři roky později byla zahájena výstavba autokomplexu v komerční zóně Nupaky u Prahy. První zájemci o nové automobily Škoda do něj vstoupili v dubnu 2012. Nalezli v něm nejen jejich ucelenou nabídku (včetně ojetých vozidel), ale také služby certifikovaného značkového servisu ŠKODA AUTO, včetně provádění klempířských, mechanických a lakýrnických prací. Od září 2014 je zde rovněž poskytován v plném rozsahu značkový servis pro osobní vozy Volkswagen.

Sídlo skupiny AUTO OPAT se během let stalo součástí neustále se rozvíjející obchodní zóny na východním okraji Prahy a spádovým nákupním bodem zvláště pro regiony Říčanska, Benešovska a Vlašimska.

V loňském roce prodala skupina AUTO OPAT, která má v současnosti 90 zaměstnanců, 605 nových a 657 použitých vozidel. Zároveň realizovala 6978 servisních zakázek.

Skupina AUTO OPAT se významným způsobem angažuje v segmentu krátkodobých a dlouhodobých půjček na pořízení automobilu včetně operativního leasingu, jakož i v poskytování služeb v oblasti financování prodávaných vozidel.

Nové centrum zánovních a použitých automobilů

Skupina AUTO OPAT v letošním roce zásadním způsobem posílila svoji činnost ve sféře prodeje ojetých vozidel, s akcentem na jednoroční vozidla v programu ŠKODA Plus. Logickým vyústěním těchto snah je právě otevírané centrum zánovních a použitých automobilů. Při jeho koncepci byl kladen důraz na kvalitu prodeje, pohodlí zákazníků a tomu odpovídající klientský servis.  

Vyrostlo v sousedství stávajícího objektu autoservisu a autosalonu ŠKODA, na nějž architektonicky navazuje. Čtyřpodlažní budova umožňuje vystavení až 300 vyzkoušených a pod záruku spadajících automobilů, které si zájemci mohou prohlédnout v příjemném, salonním prostředí a bez ohledu na vrtochy počasí.

Podrobnější informace jsou dostupné na www.autoopat.cz.