JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Půvaby žen i velehor v srpnovém FotoVideo

I ve druhém prázdninovém měsíci pokračujeme příjemnou, fotograficky-žánrovou rozmanitostí. FotoVideo je velkým časopisem pro všechny fotografy a má jim co nabídnout!

 

Hned v úvodu najdete milou zprávu pro všechny účastníky soutěže Fotograf roku následovanou překrásnými záběry exkluzivní reportáže Petra Jana Juračky z nejobtížnějších svahů K2. V dalších velkých rozhovorech a portfoliích se potkáte se známými fotografy a jejich nejnovější tvorbou. Je toho tentokrát hodně v obraze i k počtení tak, abyste měli u vody či na dovolené ještě více inspirace než obvykle.

Soutěže, fotografické praxe či testy a technika ale nechybí.

Vyberte si tedy obsahu srpnového vydání časopisu FotoVideo a kupte si ho určitě. Věříme, že vám s námi bude i tentokrát moc dobře:

 

INSPIRACE: PETR JAN JURAČKA FOTIL S DRONEM NA K2

Splněný celoživotní sen velkého vědce, fotografa a sportovce

 

ROZHOVOR: KATARÍNA GRAJCARIKOVÁ

Zaujať je to najťažšie, čo vo fotografii je…

 

PORTFOLIO: LUKÁŠ TREFILÍK, OSUDOVÁ ZÁLEŽITOST

Kdyby tušil, že to bude právě foťák?

 

FOTOPORADNA: SURREALISTICKÝ PORTRÉT?

Kombinujeme čelní pohled a profil

 

TECHNIKA: NOVINKA! LOWEPRO HIGHLINE AW

Dokonalá zavazadla nejen pro fotografy

 

SOUTĚŽ: FOTOGRAF ROKU 2016

Nejlepší z „Moje MAGIC HOUR v krajině“

 

 

a další a další články.

 

Prodáváme se po celé České a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde ho zaručeně koupíte.

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, poukazem na workshop či slevu na fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s novou nabídkou, kterou vám v tomto srpnovém vydání opět nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti měsíčním nákupům v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných, fotografických soutěží!

 

S námi vyhrajete!

 

Klikněte hned na:

www.ifotovideo.cz

a

www.fotografroku.cz