JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Chcete v létě dobře vypadat, potřebné návody najdete v novém MUSCLE&FITNESS 8/2016

MUSCLE&FITNESS             8/2016

 

* Vyhodnocení 16. ročníku čtenářské soutěže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS v transformaci postavy za tři měsíce. Kdo soutěž dokončil, kdo se probojoval do finále a kdo zvítězil?

 

* Jak trénovala hvězda nejnovější filmové adaptace slavného románu Edgara Rice Burroughse Legenda o Tarzanovi, švédský herec Alexander Skarsgård v přípravě na roli ikonického muže z džungle? Jaké tréninkové a stravovací postupy jej během několika měsíců změnily z vyčouhlého hardgainera ve svalnatého divocha?

 

* Srpnové číslo měsíčníku M&F přináší také konkrétní ukázku Skarsgårdova tréninkového programu na všechny hlavní svalové partie z období budování svalových objemů.

 

* Jaké je tréninková a stravovací filosofie momentálně nejúspěšnější slovenské bikini fitnesky na amatérské scéně Saskie Cakoci?

 

* Co vedlo někdejšího mistra světa v klasické kulturistice, dnes trenéra, rozhodčího a funkcionáře SKFČR Vjačeslava Vinogradova k tomu, aby se letos představil ve formě, jež si v ničem nezadala s jeho soutěžním vrcholem před deseti lety? A jak se mu to povedlo během pouhých 25 dnů?!

 

* Česko-slovenské duo Slávek Vinogradov a Saskia Cakoci se nachází i na titulní stránce nového „Másklu“ a na trhacím posteru uvnitř čísla (autorem foto je v obou případech Josef Adlt).

 

* Proč má jen 25letý americký profesionální kulturista Dallas McCarver všechny předpoklady zapsat se do historie bodybuildingu? Jak vypadá jeho vskutku neortodoxní přístup k tréninku a dietě?

 

* Jak vyrýsovat břicho za čtyři týdny? Tréninkový plán, jenž vám během měsíce pomůže k získání šesti políček na břiše.

 

* Jak pomocí kruhového tréninku s vlastní vahou a stylem tabata procvičit celé tělo a podpořit spalování tuku? Trénink je určen ženám.

 

* Jak tvarují své tricepsy přední profesionální fitnesky Candice Lewis a Camala Rodriguez McClure?

 

* Jak pomocí závěsného systému TRX absolvovat rychlý kruhový trénink, jenž nejenže zatíží všechny hlavní svalové partie, ale rovněž podpoří jejich funkčnost a mobilitu?

 

* Jak správně provádět mimořádně efektivní akvizici ze „staré školy“ pro rozvoj síly a hmoty tricepsů – pullover a tlak s velkou činkou?

 

* Máte problém se shyby na hrazdě? Hledáte postupy, jak se postupně dopracovat k několika solidním opakováním?

 

* Jak mít z kombinace posilování a delšího běhu oboustranný prospěch?

 

* Která kondiční cvičení nejlépe zvolit do kruhového tréninku, určeného prioritně spalování tuku? Proč se za tímto účelem příliš nehodí posilovací cviky na strojích?

 

* Jak zvládnout náročné gymnastické cvičení, známe jako „vlajka“?

 

* Proč je běhání skvělým prostředkem odbourávání stresu?

 

* Jak si pro zpestření sestavit program pro venkovní tréninkprapůvodních pohybových vzorců, využívaných již paleolitickým člověkem?

 

* Jak vzpomíná na své vystoupení na Arnold Classic Africa 2016 Margita Zámolová, jež v Johannesburgu absolutním prvenstvím ve physique žen završila amatérskou dráhu a napříště ji čeká debut v IFBB Professional League?

 

* 10 tipů pro léto: rady, které mohou pomoci ke zlepšení postavy.

 

* Jak se stát vegetariánem, aniž byste obětovali pracné nabyté svaly?

 

* Proč představuje mrkev víc než jej ideální svačinku mezi jídly?

 

* V čem tkví přínos kajenského pepře pro zdraví?

 

* Je role bílkovin pro bodybuilding opravdu nezastupitelná?

 

* Jaká kritéria zohlednit při výběru druhu alkoholického nápoje, rozhodnete-li se jednou za čas vyhodit si z kopýtka?

 

* Proč má pivo potenciál nominovat se mezi sportovní nápoje?

 

* Jaký byl průběh dvojdenních sportovních zápolení na brněnské crossfitové soutěží Fit Monster 2016?

 

* Kdo zvítězil v evropském kole prestižních CrossFit Games 2016?

 

* Jak vypadali všichni medailisté letošního mistrovství ČR dorostu a juniorů SKFČR a nejvyšší slovenské soutěže SAKFST dorostu a masters?

 

* V jaké fazóně se představili všichni finalisté slovenského juniorského šampionátu SAKFST 2016 a mezinárodní pohárové soutěže IFBB Diamond Cup 2016? Kdo stanul na stupních vítězů na třetím ročníku IFBB Mozolani Pro v Žilině?

 

* Euro 2016. Chcete si prověřit své znalosti o účastnických státech letošního mistrovství Evropy ve fotbalu? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 8/2016!