JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Něco pro tatínky : MUSCLE&FITNESS 9/2016

* Jak procvičoval Arnold Schwarzenegger bicepsy, tricepsy a předloktí v předsoutěžním období? V čem se lišil jeho trénink paží v přípravě na soutěž od fáze budování objemů? Proč u bicepsů kladl tak mimořádný důraz na supinaci zápěstí a použití jednoruček?

 

* Sedminásobný vítěz Mr. Olympia a nejslavnější kulturista všech dob je v zářijovém vydání M&F přítomný i na titulce a trhacím posteru uvnitř čísla. (Z druhé strany figuruje dvojnásobná držitelka titulu Fitness Olympia Oksana Grišina.) Vedle tréninku paží pak Schwarzenegger sdílí se čtenáři M&F také své tipy a doporučení ohledně rozvoje svalů zad.

 

* Proč byl nedávno zesnulý legendární boxer Muhammad Ali jedním z nejlepších bijců, kteří kdy stanuli mezi šestnácti provazy? V čem tkvěla Aliho výjimečnost, které byly jeho nejpamátnější zápasy a jak trénoval?

 * Vivat Las Vegas! Chcete si prověřit své znalosti o předních představitelích profesionálního bodybuildingu a fitness, z nichž mnozí se již brzy sejdou na letošním Olympia Weekendu? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

* Kdo z našinců se v dnech 15. – 18. záři představí na Olympia Weekendu 2016 v Las Vegas?

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 9/2016!