JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Přijďte 14. 9. 2016 po obědě na nám. Míru v Praze. Čeká Vás bohatý program s mnoha známými umělci.

Přijďte 14. 9. 2016 po obědě na nám. Míru v Praze. Čeká Vás bohatý program s mnoha známými umělci.

 

 

Život dětem o.p.s.  všechny srdečně zve ve středu 14. 9. od 12:30 do 16:30 na nám. Míru v Praze 2, kde se koná  Zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Touto ojedinělou akcí zahajuje Život dětem tradiční podzimní Srdíčkové dny ve prospěch rodin s vážně nemocnými dětmi.

 

Na akci vystoupí řada známých umělců – Michal David, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Petra Černocká, Standa Hložek, Kateřina Brožová, Hanka Křížková, Pavel Vítek a mnoho dalších. Kromě toho lékaři z Vinohradské nemocnice zkontrolují návštěvníkům zdarma mateřská znaménka, specialisté z Ortoptiky dr. Očka prohlédnou dětem zrak a orgánový skener zjistí kondici orgánů v lidském těle.

Na nám. Míru se budou moci všichni nechat vyfotit se svým oblíbeným umělcem a odnesou si domů fotografii s podpisem a navíc si prohlédnou také nádherné papoušky, například krásně zbarvené ary, se kterými na jevišti vystoupí Václav Vydra, Jan Čenský a Otakar Brousek ml.

Pro děti je připravený klaun a Sněhurka, nejrůznější soutěže i malování obličejů a na maminky čeká vizážistka.

Na nám. Míru přijedou i rodiny s dětmi, kterým Život dětem pravidelně pomáhá, aby se všichni mohli seznámit s jejich nelehkými osudy a na vlastní oči poznat ty, kteří pomoc nezbytně potřebují.