JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Běžíme na hrad, další zajímavá akce!!!!tentokrát na Loket.

Kamarádi, přátelé,

máme před sebou poslední dva letošní závody seriálu Běžíme na hrad. Již přespříští sobotu (24.9.2016) se můžete zúčastnit pokračování na nádherném gotickém hradě Loket, který je hradní perlou západních Čech. Týden na to (1.10.2016) vás rádi přivítáme na finálovém závodě na hradě Veveří, který se tyčí na skále nad brněnskou přehradou.

Loket vám nabídne svižné v podstatě rovinaté tratě kolem řeky Ohře, na kterých budete probíhat skalním tunelem ale také přes „houpací“ most. Veveří na druhou stranu, především na trati 15km běhu nabídne opravdu výživný běžecký zážitek při průběhu pohádkovou lesní oborou a nakonec návratem po traversu nad vodami přehradní nádrže. Pro ty, co mají ambice umístit se v celkovém hodnocení seriálu a případně získat některou z odměn, připomínáme, že pro zařazení do seriálového hodnocení je třeba dokončit alespoň dva závody. Vyhlášení celého seriálu na vás bude čekat po skončení finálového závodu na hradě Veveří. Pokud jste se ještě nepřihlásili, je to stále možné online na www.bezimenahrad.czUšetříte tím čas sobě i nám při prezenci na místě před startem.

Pro prvních 250 registrovaných v závodech na 5 km nebo 15 km je na každém z hradů v ceně startovného připraveno také seriálové tričko KILPI. Na každého čeká také levnější vstupné na hrad a v cíli 5 a 15 km jedinečná finišerská medaile. Hlavním mediálním partnerem je časopis a web www.behej.com.

Začínáme vždy registrací od 9:30. Pro děti od 3 let budou závody na 100, 300, 600 a 1200 m startovat od 11:00, pro dospělé 5 km ve 13:00 a 15 km ve 14:30.  

Ve spolupráci s naším partnerem Hypoteční bankou jsme pro rodinné týmy připravili novou soutěž s atraktivními cenami pro vítěze – Rodinný běh Hypoteční banky

O všech novinkách vás budeme průběžně informovat také na našem FB. Pokud se stanete jeho fanoušky, můžete soutěžit například o startovné zdarma a řadu jiných cen. 

https://www.facebook.com/bezimenahrad

Kromě závodění na atraktivních tratích v krásné přírodě a s dominantou hradu budete moci opět soutěžit v kvízové hře Tajemství hradu a vaše děti se budou moci projít pohádkovou cestou a plnit úkoly, které jim budou zadávat známé postavy z pohádek. V programu na vás bude čekat i vystoupení skupiny historického šermu a další aktivity.