JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

S jakým dárkem neuděláte chybu? S multifunkčním!

Není snadné neustále přicházet s novými a novými nápady na dárky pro své blízké. Co vám to usnadní? Dózy, deky a návleky tři v jednom – tři věci, které můžete použít na tři různé způsoby.

Tip č. 1: Designové skleněné dózy

Dózy Lifefactory můžete použít jako klasické dózy k ukládání a přenášení potravin, ale také jako zapékací misky nebo ozdobné mísy.

Jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které snese různé teploty. Mají plastové víčko a ozdobný silikonový obal, díky kterému se lépe drží a nekloužou. Také jsou odolnější při nárazech. Použité plasty neobsahují diskutované propyleny BPA a BPS v žádném množství. Můžete vybírat ze tří velikostí – 240, 475 a 950 ml – a čtyř barev - zelené, oranžové, šedočerné nebo fialové. Více se dozvíte na www.pijemezeskla.cz nebo na www.mamaja.cz.

 

Tip č. 2: Deky s nepropustnou vrstvou

Pop-in deky využijete nejen jako hrací deky, ale také přebalovací podložky nebo deky na pláž. Jsou dost velké, takže se na ně vejde celá rodina. Jedna strana je nepromokavá, deku lze snadno srolovat a má také držadlo. Jednoduše se spíná patenty. Je praktická i krásná.

Tip č. 3: Návleky pro děti

Návleky chrání proti zimě, lezoucím dětem kryjí kolínka proti oděrkám a také se dají využít při tanci nebo při sportu. Poslouží i při nácviku na nočník. Navíc je můžete dětem navléknout na ruce i na nohy.

V kočárku i nosítku se dětem vyhrnují nohavice kalhot. V létě to nevadí, na jaře a na podzim je to horší. Přes nohavičky i boty můžete přetáhnout návleky. Lezoucí batole má často na kolínkách otlačeniny, díky návlekům tomu snadněji zabráníte. Hodí se i při učení na nočník. Dítě běhá po bytě ve spodních kalhotkách, které u nočníku stáhne, a nožičky mu hřejí návleky, které mu v tomhle případě vytáhnete až ke stehýnkům.

Navíc je můžete s sebou nosit ven pro jistotu. Když se změní počasí, navléknete je dětem na ruce a z trička s krátkým rukávem vyrobíte tričko s dlouhým rukávem. Stejně tak to funguje u kraťasů. Jsou naprosto univerzální.