JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOBeauty ExpoWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Hlasování dětské poroty TRILOBIT 2017 vrcholí. o držiteli letošní CENY DĚTSKÉ POROTY – BEROUNSKÝ MEDVÍDEK bude rozhodnuto již za několik dnů

O držiteli letošní CENY DĚTSKÉ POROTY – BEROUNSKÝ MEDVÍDEK bude rozhodnuto již za několik dnů 

Sedmičlenná dětská porota, která rozhoduje o vítězném snímku audiovizuálních cen TRILOBIT 2017 v kategorii filmů s rodinnou či dětskou tematikou, se každé pondělí schází na promítání přihlášených kandidátů v učebně ZUŠ Václava Talicha Beroun. Děti mají před sebou poslední projekci, v jejímž závěru je čeká finálové hodnocení a hlasování o vítězi. Po zhlédnutí každého snímku následuje diskuze nad tím, co koho zaujalo, děti si zapisují své postřehy a udělují body. Jako mluvčího poroty si zvolily dvanáctiletého Adama Veselého.

V pondělí 5. prosince vystoupí členové dětské poroty na Husově náměstí v Berouně a spolu se svou koordinátorkou Andreou Borovskou a moderátorem akce představí dalším dětem z berounských škol soutěžní filmy. Budou hovořit o letošních filmových favoritech a pozvou děti na Dopoledne s Večerníčkem a promítání vybraných soutěžních snímků, které se jako doprovodný program 30. ročníku udílení cen TRILOBIT 2017 uskuteční 14. ledna v Městském kině Beroun.

 

V pondělí 12. prosince pak děti čeká závěrečné hlasování, z něhož vzejde vyhlášení vítěze. Jméno letošního laureáta, který převezme CENU DĚTSKÉ POROTY – BEROUNSKÝ MEDVÍDEK, však zůstane v tajnosti až do samotného udílení cen, které se uskuteční v sobotu 14. ledna v Kulturním domě Plzeňka v Berouně. Slavnostní večer bude přenášen Českou televizí na programu ČT art.