JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Dárkové sety BAYBY rostou s miminkem

Maminky mívají první výbavičku před narozením miminka zpravidla již připravenou. O to větší radost jim udělá dárek v podobě pokračovací sady BAYBY 6 m+, které pamatují už na děti starší. Sada zahrnuje dvojici kojeneckých lahviček 150 ml a 240 ml s antikolikovými savičkami pro děti od půl roku, ortodontický dudlík s krytem, zásobník na sušené mléko a kartáče na vyčištění lahví i saviček. Fialová souprava BAYBY BGS 6202 a modrá souprava BAYBY BGS 6203 navazují na startovací dárkové sety BAYBY pro novorozená miminka 0 m+. Všechny doplňky jsou opět vyzdobené veselými exotickými zvířátky. Kojenecké lahvičky mají praktická ouška, aby si je větší miminka mohla sama přidržet. Více na www.bayby.cz.  

 

Drobnější dírky v savičkách zajišťují, že dítě polyká především mléko a nikoli vzduch, čímž se předchází bolestivé plynatosti miminek. Kryt lahvičky má plasticky vyznačené místo pro stlačení prstem, čímž je docíleno snazší sejmutí krytu z lahve. Zajišťovací kroužek perfektně zapadne do dvojité drážky savičky a lahvičku skvěle utěsní. Obě velikosti lahviček jsou již opatřeny odnímatelnými oboustrannými oušky pro snadné uchopení miminkem.

 

Ortodonticky tvarovaný silikonový dudlík stimuluje správnou funkci jazyka a vývoj patra. Z hygienických důvodů je opatřen perfektně padnoucím krytem, který dudlík ochrání před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

 

Zásobník na sušené mléko umožňuje mamince odsypat si jednu až tři dávky mléka, aniž by s sebou mimo domov musela nést celou krabici mléčné výživy. Zásobník ve tvaru lahve se zúženým hrdlem (pro pohodlné přesypání mléka následně do lahvičky na pití) je složen ze 3 stohovatelných dílů – na cestu si tak můžete vzít jednu, dvě či všechny tři šroubovatelné odměrky a budete mít jistotu, že mléko uchováte ve sterilním prostředí.

 

Velký kartáč se zahnutým koncem a malý kartáček dokonale vyčistí i hůře dostupná místa lahví a saviček.

 

Všechny doplňky dárkových setů BAYBY BGS 6202 a BAYBY BGS 6203 jsou zdravotně testované a neobsahují Bisphenol-A. S výjimkou kartáčů lze všechny součásti setu sterilizovat v páře.

 

Doporučená akční maloobchodní cena setů pro miminka od půl roku BAYBY BGS 6202 a BAYBY BGS 6203 je 599 Kč. Více informací o výrobku a místech prodeje na www.bayby.cz.