JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Pro tatínky : MUSCLE&FITNESS 1/2017

MUSCLE&FITNESS             1/2017

 

* Postava Arnolda Schwarzeneggera z dob jeho soutěžního vrcholu zůstává pro mnohé ideálem bodybuildingu – a stejně tak přetrvává zájem o jeho tréninkové metody. Jak během své veleúspěšné soutěžní kariéry Arnold rozvíjel hrudník, záda a stehna?

Vedle poučného čtení přináší článek na celkem 12 stranách také množství dobových – více či méně – známých fotografií nejslavnějšího kulturisty planety.

 

* Arnold ve své vrcholní kulturistické formě z poloviny 70. let m. s. je již tradičně přítomen (společně s kalendářem 2017) také na posteru (foto: Art Zeller) a titulce lednového vydání, kde má své pevné místo pravidelně již šestadvacátým rokem vycházení společné české a slovenské edice časopisu MUSCLE&FITNESS. Z druhé strany posteru figuruje úspěšné slovenské duo – kulturista Peter Tatarka a bikini fitneska Timea Trajteľová (foto: Ivan Pavlisko).

 * Bojové umění v historii obrazu a zvuku. Chcete si prověřit své znalosti o více či méně známých sportovcích a hercích, kteří na stříbrném plátně prokázali znalost bojových umění? Po zaslání správných odpovědí budou vylosovaní šťastlivci odměněni DVD nosiči s akčními snímky!

 

Odpovědi na všechny tyto otázky (a ještě mnoho dalších) najdete v magazínu MUSCLE&FITNESS číslo 1/2017!