JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nošení dětí v šátku je s Caboo DX GO ještě jednodušší

Caboo propojuje výhody šátku a nosítek. Umožňuje více poloh při nošení a zároveň je snadný na manipulaci. Nyní mohou maminky vyzkoušet nový model DX GO. Jak název napovídá, vázání nezabere mnoho času, můžete hned vyrazit. Je velice skladný a lehký, můžete ho vzít prakticky kamkoli.

Tento druh šátku Caboo je vzhledově podobný ostatním typům Caboo. Umožňuje však nošení na zádech, což je naprostá novinka. Zatímco ostatní varianty jsou určeny pro děti od narození a jsou obzvlášť vhodné pro nedonošené děti, v DX GO můžete nosit děti, které drží hlavičku.

Šátek je velmi prodyšný a skladný. Váží pouhých 520 g. Je tedy ideální na procházky, v batohu na horách nebo na pláži ho máte stále v pohotovosti. Díky polstrovaným ramenním popruhům a bedernímu pásu se dobře nosí, elastický hrudní popruh pak zajišťuje snadné nandávání. Kapuce, která jistí hlavičku při spánku, funguje i jako stínítko před sluncem.

Stejně jako ostatní modely i DX GO zajišťuje korektní postavení končetin v M poloze, která příznivě ovlivňuje vývoj kyčlí. Elastické vsadky okolo nožiček umožňují regulaci velikosti sedu.

Co by maminky měly ještě o Caboo vědět?

Předvázaný šátek Caboo se používá po celém světě. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je společnost Mamaja group s. r. o. Miminko v něm můžete nosit ve čtyřech různých pozicích (například kolíbka nebo klokan), které měníte dle věku dítěte. Manipulace s ním je snazší než s jinými šátky díky pružnosti materiálu a kroužkům na bocích. Je již předpřipraveno pro všechny pozice. Pomůže vám také návod v českém jazyce, obrázkový manuál a instruktážní videa.