JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Dopřejte si i na mateřské dovolené čas jen pro sebe – aplikace Babysitting.today vám s tím pomůže

Dopřejte si i na mateřské dovolené čas jen pro sebe – aplikace Babysitting.today vám s tím pomůže

 

 

Mateřství a vůbec rodičovství je jedním z nejkrásnějších období života. Sledovat vývoj dítěte, znovu objevovat svět očima našich nejmenších, sdílet radost z maličkostí, ze kterých jsme se my sami již radovat zapomněli. Je to však také čas nedostatku spánku, a velké „šichty“, kterou si málokdo před vstupem do rodičovství umí představit. Snad právě proto, je nesmírně důležité, dopřávat si čas jen pro sebe, či pro partnera. Pravidelná lekce jógy, divadlo, večeře či prostě jen rande s partnerem. Pokud patříte mezi rodiče, kde babičky z nějakého důvodu nefungují, využijte aplikaci Babysitting.today, se kterou snadno najdete slečnu/paní na hlídání ve svém okolí. Aplikace se o vše postará – vy prostě jen zadáte nabídku na hlídání, vyberete si svoji „hlídačku“ a následně po hlídání přes aplikaci zaplatíte. Snadné, jasné, přehledné a bezpečné. Aktuálně jsou navíc děti hlídané přes tuto aplikaci automaticky „chráněny“ úrazovým pojištěním České pojišťovny. Aplikace je ke stažení zdarma a věřte, čas jen pro vás je zcela k nezaplacení. Více na www.babysitting.today.

 

Všechny maminky se shodnou, že kdo vymyslel název „mateřská dovolená“ s dětmi nejspíš vůbec nepřišel do styku. Ač je čas strávený s dětmi nádherný, je zároveň také náročný a neustálá bdělost nad batoletem kaskadérem bývá často únavná. Navíc pro partnerský vztah je nutné nevzdávat se svého vlastního života, který pochopitelně příchod potomka dost naruší.