JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

„Návleky“ na kolečka X-clean a řadu dalších inovací představuje nová kolekce kočárků X-lander

Kočárky X-lander s novými atraktivními barvami

 

„Návleky“ na kolečka X-clean a řadu dalších inovací představuje nová kolekce kočárků X-lander

To jsou vymoženosti, pomyslí si možná nejedna babička, až pyšně pojede s vnoučetem v kočárku X-lander. Některé modely z kolekce X-lander 2018 mají totiž v rámci zvýšení bezpečnosti zabudovaná LED světla v nožní opěrce kočárku. Ze stejných důvodů pak byly všechny modely z  kolekce X-lander 2018 vybaveny novými reflexními prvky na stříšce. Bezpečnost kočárků X-lander prověřily testy organizace TÜV Rheinland. Samozřejmostí nové kolekce jsou i nové odstíny - od jemné béžové až po trendy šedou hned ve dvou odstínech, černou a nádhernou modrou. Za zmínku stojí také prodloužený nastavitelný kšilt u hluboké korby X-pram, který nabízí větší ochranu proti slunci a větru, krásné tašky v barvě kočárků X-bag, speciální bavlněná vložka pro miminka X-pad, či praktické návleky na kolečka X-clean. Více na www.babypoint.cz.

 

Do městské džungle i na běh polní cestou

Modely X-lander jsou uzpůsobeny tak, aby uspokojily potřeby všech typů rodin. Pro spíše městské využití je vhodný kočárek X-lander X-cite, který patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější kombinované kočárky z nové kolekce. Váží pouhých 10,8 kg a díky neuvěřitelné skladnosti se vejde pohodlně i do kufrů malých aut. Má otočné sportovní sezení, velkou boudu s možností rozšíření po odepnutí zipů a uzavíratelnou ventilací. Kočárek je vybaven LED světly se dvěma režimy pro zvýšení viditelnosti za šera či v mlze. Orientační cena kočárku je 9.970 Kč.

Rovněž velmi skladným modelem je kočárek X-lander X-pulse, který je také kompaktní, obratný kočárek nabízející rodičům univerzální využití, ale zároveň velkou stylovost. Pro větší bezpečnost je v nožní opěrce vybaven LED světly a velmi snadno se rozkládá i skládá. Orientační cena kočárku je 10.490 Kč.

Naprostou všestrannost představuje X-lander X-move, který užijeme jak v terénu, tak i pro jízdu po městě. Konstrukci lze využívat jak se sportovní nástavbou, hlubokou korbou, či autosedačkou. Obousměrné sezení ocení děti i rodiče, kočárek je rovněž vybaven LED světly. Orientační cena kočárku je 12.590 Kč.

Nadšení sportovci by měli sáhnout po variantě X-lander X-run, který byl doslova stvořen pro sport. Má velká, speciálně postavená nafukovací kola, což mu propůjčuje velkou stabilitu. Fajn jsou také chytré prvky jako ruční brzda, či zvonek na rukojeti. Orientační cena kočárku je 9.970 Kč