JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nalaďte se do vánoční atmosféry

 Nalaďte se do vánoční atmosféry

Adventní čas se pomalu blíží a s ním také sváteční vánoční atmosféra, která na nás dýchá na každém kroku. S posledním měsícem v roce však často přichází i zimní mrazy a výrazně nižší venkovní teploty. Bojujte proti nim a prohřejte celý svůj organismus lahodnými horkými nápoji. A nemusíte se držet pouze zažité klasiky v podobě grogu či svařeného vína! Vyzkoušejte třeba spojení sladké čokolády, aromatické vanilky a kořeněného rumu Captain Morgan a vychutnejte si drink, který vás v předvánočním období příjemně naladí. 

Studené počasí nás přemlouvá k tomu, abychom koktejly s ledem nahradili teplými nápoji. To ovšem neznamená, že se musíte vzdát lahodné chuti kořeněného rumu, ba naopak. Připravte si teplý míchaný drink, který v sobě skrývá chuť rumu Captain Morgan. Přidejte pár kapek vaječného likéru a nalaďte se na správnou notu předvánoční atmosféry.

 

 

 

Na jeden drink budete potřebovat:

 

50 ml Captain Morgan Original Spiced Gold

50 ml likéru Baileys, či vaječného likéru

100 ml horké čokolády

1 vanilkový lusk

šlehačku

 

Postup:

Na slabém plameni nechte ohřát čokoládu a dochuťte ji semínky z vanilkového lusku. Připravte si vysoký hrnek a nalijte do něj vaječný likér a rum Captain Morgan. Přidejte čokoládu a dozdobit můžete také šlehačkou. Drink lze dochutit i skořicí nebo strouhanou čokoládou.

TIP:

Servírujte drinky Captain Morgan stylově v kapitánském korbelu. Obdarujte sebe či jiného milovníka míchaných drinků na bázi rumu dárkovým balením s originální sklenicí a vychutnejte si teplé či studené nápoje vždy ve stylu.