JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Hurá na výlety s digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030

Hurá na výlety s digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030

 

 

Babičky, tetičky, přátelé a známí. Zkrátka všichni kolem nás potřebují čas od času „zkontrolovat“, jak nám děťátko roste, zda (a kolik) už má zoubků a komu se více podobá. Cestování s malými dětmi si však pro naši (i jejich) pohodu žádá „vylepšováky“, o kterých se nám v čase „před dětmi“ ani nezdálo. Jedním z nich je velmi praktická digitální video chůvička BAYBY BBM 7030, která nám zajistí plynulou jízdu bez nutnosti nebezpečného otáčení a kontroly, co se děje na zadních sedačkách. Snadno ji připevníme přísavkami na přední sklo a máme okamžitý přehled o malém pasažérovi i bez otáčení. Více informací na www.bayby.cz.

 

digitální video chůvičce značky BAYBY, která má prima vylepšovák na letní cestování a to adaptér do auta. Dá se snadno přísavkami připevnit na přední sklo auta a my díky ní máme okamžitý přehled o tom, co se děje na zadních sedačkách. Díky dosahu až 250 metrů můžeme například odběhnout na benzinové pumpě natankovat a obrazovku si jednoduše vezmeme s sebou a máme tak prcka stále na očích.