JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Naši partneři

Baby club Kenny

Baby club Kenny se soustředí na programy pro rodiče s dětmi, pomocí kterých dochází k využití všech vývojových možností dětí, k prohloubení citové vazby mezi rodiči a dětmi, ke zdravějšímu vývoji dětí i k jeho kvalitnějšímu prospívaní, ke kvalitnější komunikaci a v důsledku k lepšímu porozumění rodičů svým dětem po celý život. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější programy patří plavání s kojenci a batolaty, cvičení pro rodiče s dětmi, plavání pro těhotné, poradna o psychomotorickém vývoji dítěte, něžná náruč rodičů, hlídání dětí a miniškoličky, tábory pro děti i dovolené pro rodiny s dětmi.Časopis Baby Book je zde k prodeji.

www: www.kenny.cz

Cestovní kancelář Fischer

Cestovní kancelář FISCHER je jednou z prvních cestovních kanceláří na českém trhu. Počtem klientů se řadí mezi tři největší organizátory dovolených v zemi. Od začátku svého působení usiluje o vytváření standardů nejvyšší kvality. Jako první například zavedla internetový on-line prodej, přišla s dětskými animačními kluby nebo mezinárodním systémem garancí (ITQ kodex). I proto se dlouhodobě těší vysoké míře důvěry mezi českou cestovatelskou veřejností. V širokém portfoliu zájezdů a služeb CK FISCHER lze najít zahraniční letecké dovolené ve více než 80 přímořských destinacích. Cestovní kancelář se specializuje na rodiny s dětmi, ale organizuje také individuální zájezdy pro cestovatele, sportovce, seniory i zájemce o eurovíkendy nebo plavby na luxusních lodích. Spojením CK FISCHER s NEV-DAMA v roce 2011 vznikla největší cestovní skupina v České republice s téměř čtvrt milionem klientů a tržbami dosahujícími 3 miliard korun. Obě společnosti patří do finanční a investiční skupiny KKCG.

www: www.fischer.cz

Český Ježíšek

Již devět let hrají děti z celé naší země hry, ve kterých je hlavní postavou Ježíšek. Děti mu popisují své zážitky a události kolem nich, posílají své povídky a malují mu obrázky. Asi před třemi roky se však Ježíšek rozhodl, že je třeba to udělat jinak. Je plno dětí, které potřebují poradit, pochválit, slovem pohladit, ale i svěřit se se svými radostmi i starostmi. Ježíšek se rozhodl každému, ale opravdu každému, kdo mu napíše před Vánocemi, osobně odpovědět. A odpoví nejen dětem, ale i dospělým. Napište tedy Ježíškovi a těšte se, že k nejkrásnějším svátkům, k Vánocům, dostanete osobní dopis od samotného Ježíška. Jak to udělat, aby vám na váš dopis Ježíšek odpověděl, to přesně se dozvíte na www.ceskyjezisek.cz

www: www.ceskyjezisek.cz

Klauni Mireček a Leontýnka

Klaun – kamarád Ta tam je doba, kdy se děti těšily 2x ročně na popleteného a zdánlivě nešikovného chlapíčka s bílou tváří, červeným nosem a obrovskou pusou. Posadit se v hledišti šapitó a jen se dívat, to už dětem nestačí. Vaše děti chtějí víc!!! Klaun Mireček je jakýmsi animátorem celé oslavy. Interaktivní pojetí programu zajistí Vašim dětem individuální přístup. Mireček a jeho kamarádi vtáhnou děti do děje tak, že po chvíli nepoznáte, kdo je vlastně „HOST“.

www: www.klaunmirecek.cz

Maminy cup

„MAMINY CUP 2013“ je festival sportu a zdravého životního stylu maminek v České republice. Bude se letos konat dne 22. června 2013 ve Sportovních areálech města Kladna! Na co se můžete těšit? Soutěže v oblíbených sportech ušité na míru právě maminkám, perfektní fitness pod vedením těch nejzkušenějších lektorů, bohatý doprovodný program zaměřený na ženskou krásu, pohyb a zdraví, celodenní hlídání dětí s pestrým herním a sportovním programem. Na akci jsou pozvané, atletka Šárka Kašpárková, moderátorka Sama doma a osobnost českého aerobiku Jana Havrdová, moderátorka České televize a sportovních pořadů Kateřina Nekolná, česká běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová, zpěvačka a maminka v očekávání, Marta Jandová. Přijeďte naplnit heslo Maminy Cup: \"Není důležité zvítězit ale užít si to!\" Přihlášku a více informací najdete na www.maminycup.cz .

www: www.maminycup.cz

Nakladatelství Portál

V portfoliu Portálu najdete knihy, které mají duši. Nechybějí praktické příručky pro rodiče a vychovatele, knihy her a námětů k rozvoji tvořivého myšlení a sociálních dovedností a příručky z oblasti zdravého životního stylu. Velkému zájmu se dlouhodobě těší knihy pro děti – od říkadel pro nejmenší přes pohádky, písničky až po dobrodružné příběhy. Další aktivitou Portálu je pořádání odborných seminářů pro pedagogy a vychovatele (akreditované MŠMT). Knihkupectví Portál: Praha 1, Jindrišská 30, tel. 224 213 415 (knpraha@portal.cz) Praha 8, Klapkova 2, tel. 283 028 204 (obchod@portal.cz)

www: www.portal.cz

Textil Vlček

Lucianeta s. r. o. od 1. února 2009 je výhradní výrobce značky Vlček. Tato značka je více jak 20 let výrobcem kojeneckého a dětského textilu. Vyrábí výhradně z českých a atestovaných materiálů. Naši odběratelé a zákazníci jsou po celé České republice, a to jak díky výstavám a prodejem na různých trzích a jarmarcích v republice, tak formou telefonických objednávek nebo objednávek přes internet. Také můžete navštívit naší firemní prodejnu v Hradci Králové.

www: www.textilvlcek.cz

Weleda

Weleda je švýcarská farmaceutická firma s více než devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. Cílem přípravků Weleda je podpora a obnovení zdraví člověka. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou\" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu a klade důraz na vysokou kvalitu použitých surovin sběrem počínaje a výrobním řetězcem konče. Vytváří účinné přípravky, které jsou na míru uzpůsobené individuálním potřebám - pro celkovou harmonii a rovnováhu mezi tělem a duší. Náš sortiment je stejně rozmanitý jako příroda sama a je nositelem certifikátu NATRUE.

www: www.weleda.cz